2737
2734

اگه خودتون یا نزدیکانتون پیش متخصصی جواب گرفته ممنون میشم معرفی کنید

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما           اگر خالص شوی بااو صدایت میکند حتما..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشکلت چیه؟  مراکز نازایی نرفتی ؟

تنبلی تخمدان شوهرمم ضعیفه 

آره رفتم ولی خیلی طول میکشه تو مراکزدولتی و اینکه مراکزخصوصی هم خیلی هزینش زیاده واقعا خسته شدم ۴ساله هرماه دارو دکتر 

مطب باشه بهتره 

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما           اگر خالص شوی بااو صدایت میکند حتما..
2728
دکتر طاهر ثابتیان ،دکتر اشرفی خوبه ولی اگه مشکل جدی داری برو مرکز ناباروری

تنبلی تخمدان دارم 

یعنی پیش متخصص جواب نمیگیرم؟

تنبلی تخمدان شوهرمم ضعیفه  آره رفتم ولی خیلی طول میکشه تو مراکزدولتی و اینکه مراکزخصوصی هم خیل ...

منم شوهرم مشکل داره میخوام برم رویان 🥺

ان شاالله هردو به زودی نتیجه بگیریم .

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
تنبلی تخمدان دارم  یعنی پیش متخصص جواب نمیگیرم؟

منم تنبلی تخمدان دارم پیش اینا که جواب نگرفتم البته بعد اینا تو مرکز ناباروری بهم گفتن شوهرت هم مشکل داره اگه شوهرت سالمه تحقیق کن برو یه دکتر خوب ایشالله درس میشه

خدایا تا کی ...
تنبلی تخمدان شوهرمم ضعیفه  آره رفتم ولی خیلی طول میکشه تو مراکزدولتی و اینکه مراکزخصوصی هم خیل ...

اشتباه من رو نکن تو مرکز ناباروری هر دو با هم تحت نظر هستید زود نتیجه میگیرید من خودم یه سال پیش اشرفی دارم آمپول مصرف کردم ولی هیچی به هیچی نگو شوهرم مشکل داره که اشرفی میگفت نه مشکلی نداره

خدایا تا کی ...
2740
منم شوهرم مشکل داره میخوام برم رویان 🥺 ان شاالله هردو به زودی نتیجه بگیریم .

انشاالله عزیزم رویان خیلی گرونه آخه بخدا انقد خرج کردم دیگ کمرم خورد شده 

یه بارم آی یو آی کردم

اشتباه من رو نکن تو مرکز ناباروری هر دو با هم تحت نظر هستید زود نتیجه میگیرید من خودم یه سال پیش اشر ...

چه مرکزی برم به نظرت 

که هزینشم زیاد نشه 

انشالله شماهم زود دامنتون سبز میشه 

انشاالله عزیزم رویان خیلی گرونه آخه بخدا انقد خرج کردم دیگ کمرم خورد شده  یه بارم آی یو آی کرد ...

اره گرونه واقعا هزینه های ناباروری رو کم کنن یا رایگان کنن از این ور میگن بچه بیارید از طرفی اینجوری.....

کاش یه معجزه بشه برامون خدا به ماهم مثل بقیه بی دردسر بده 😔

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
اره گرونه واقعا هزینه های ناباروری رو کم کنن یا رایگان کنن از این ور میگن بچه بیارید از طرفی اینجوری ...

آره واقعا 

ایشالا که خدا همین ماه دامنتو سبز کنه عزیزم 

آره واقعا  ایشالا که خدا همین ماه دامنتو سبز کنه عزیزم

ممنون عزیزم ان شاالله شما هم به زودی به حاجت دلت برسی

چه مرکزی برم به نظرت  که هزینشم زیاد نشه  انشالله شماهم زود دامنتون سبز میشه

ممنون عزیزم ابن سینا من میرم که خصوصی هیت ولی تو کرج دولتیش هم هست رویان هم دولتی هست چن روز پیش یکی از همکارای شوهرم مام رو هم میگفت خودت تحقیق کن من فعلا نتیجه نگرفتم بهت بگم کدوم خوبه

خدایا تا کی ...
ممنون عزیزم ابن سینا من میرم که خصوصی هیت ولی تو کرج دولتیش هم هست رویان هم دولتی هست چن روز پیش یکی ...

انشالله که نتیجه میگیری عزیزم ممنونم

2706