2733
2734
عنوان

غیرقابل باورترین اتفاقی که تو زندگیتون افتاد چی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 825 بازدید | 45 پست

اینکه شوهری که با غمش گریم میگیره و دوسش دارم

تو دوران عقد همش میگفت دوسم داره

بعد از به دنیا اومدن بچم چند بار آرزوی مرگمو کرد

هنوز موندم چجوری شد که اینجور شد فقط می‌دونم حتی عذرخواهی و ابراز پشیمونی نکرد

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قرار شد برم دانشگاه کلاس وبیام نهار بخوریم با مامان بابام هیچ وقت فکرشم نمیکردم ربع ساعت بعدش قرار کل زندگبم بایه تصادف زیر ورو بشه وجالب تر اینکه همه میگفتن بخیر گذشت تازه داشتیم سرپا میشیدم که ابجیم بدتر از من تصادف کرد نابود شد😔😔

ومارا به سخت جانی خوداین گونه امید نبود‌...
2731
الهی الان همگی خوبین؟!

نه هاعر من فقط زنده ایم من که صورتم کبا داغون شد با کمر ومهرهام اینا هنوز عمل میخوام دیگه خورد به تصادف خاهرمم عملای من که موند اونم دستش بد شکست عصب اصلی حرکتی دست ومحدودیت حرکنی داد میگن باکار درمانی بهتر میشه کارشم همش بادسته 😥😥

ومارا به سخت جانی خوداین گونه امید نبود‌...

یادمه هشت سالم بود مادرم منو فرستاده بود نونوایی 

تو نونوایی که بودم یه مرده سن بالا هی باهام حرف میزد دستمو میگرف نون گرفتم اومدم برگردم دنبالم اومد ولم نمیکرد دستمو محکم گرفته بود داشت منو با خودش میبرد 

میخاست منو بدزده تو همون لحظه ها نمیدونم داییم از غیب چجوری رسید اسممو صدا کرد گف بیا برسونمت کجا میری تنها؟ 

خداشاهده مرده غیب شد اون لحظه نفهمیدم از کجا رف

فقط میدونم خدا اون لحظه داییم رو فرشته ی نجات من فرستاد و گرنه معلوم نبود چه بلایی سرم میومد اگر نرسیده بود

✨ ﺑﺮﺍﯼ "ﺁﺩﻣــﻬﺎ" ﺧــﺎﻃﺮﻩ ﻫﺎﯼ "ﺧـــﻮﺏ" ﺑﺴﺎﺯ   ﺁﻧﻘـــــــﺪﺭ ﺑﺮﺍﯾﺸﺎﻥ "ﺧﻮﺏ" ﺑﺎﺵﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﺭﻭﺯﯼ ﻫﺮﭼﻪ ﺑﻮﺩ "ﮔﺬﺍﺷﺘـــﯽ" ﻭ "ﺭﻓـــﺘﯽ" ....!! ﺩﺭ "ﮐﻨﺞ ﻗﻠﺒﺸـــﺎﻥ" ﺟﺎﯾﯽ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺎﺷﺪ ..     ﺗﺎ ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ: "ﮐــــﺎﺵ ﺑـــﻮﺩ" ..!     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺩﺳﺖ ﺩﺭﺍﺯ ﮐﻨﻨــﺪ ﻭ ﺑﺨــﻮﺍﻫﻨﺪ "ﺑــﺎﺷﯽ" !     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ "ﺩﻟﺘﻨـــﮓ" ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺷﻮﻧﺪ ..      ﻣﯽ ﺩﺍﻧﻢ "ﺳﺨـــــﺖ" ﺍﺳﺖ ...     ﻭﻟـــــــﯽ ...ﺗﻮ "ﺧــــــــــﻮﺏ ﺑﺎﺵ.      حتى اگر كسى خوبى هايت را نديد ...      و هميشه قدر دان دل وسيع و مهربان خودت باش.  ✨💕 اگر حرفی زدم که کمکت کرد میشه برام یه صلوات بفرستی رفیق...🙏🍀⁦♥️⁩
یاخدااااا نگفتی باهات نمیام

اصلا دهنم بسته شده بود هیچی از ترس نمیتونستم بگم 

من بچگیم بیش از حد ترسو بودم 

فقط خدا بهم رحم کرد

✨ ﺑﺮﺍﯼ "ﺁﺩﻣــﻬﺎ" ﺧــﺎﻃﺮﻩ ﻫﺎﯼ "ﺧـــﻮﺏ" ﺑﺴﺎﺯ   ﺁﻧﻘـــــــﺪﺭ ﺑﺮﺍﯾﺸﺎﻥ "ﺧﻮﺏ" ﺑﺎﺵﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﺭﻭﺯﯼ ﻫﺮﭼﻪ ﺑﻮﺩ "ﮔﺬﺍﺷﺘـــﯽ" ﻭ "ﺭﻓـــﺘﯽ" ....!! ﺩﺭ "ﮐﻨﺞ ﻗﻠﺒﺸـــﺎﻥ" ﺟﺎﯾﯽ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺎﺷﺪ ..     ﺗﺎ ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ: "ﮐــــﺎﺵ ﺑـــﻮﺩ" ..!     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺩﺳﺖ ﺩﺭﺍﺯ ﮐﻨﻨــﺪ ﻭ ﺑﺨــﻮﺍﻫﻨﺪ "ﺑــﺎﺷﯽ" !     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ "ﺩﻟﺘﻨـــﮓ" ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺷﻮﻧﺪ ..      ﻣﯽ ﺩﺍﻧﻢ "ﺳﺨـــــﺖ" ﺍﺳﺖ ...     ﻭﻟـــــــﯽ ...ﺗﻮ "ﺧــــــــــﻮﺏ ﺑﺎﺵ.      حتى اگر كسى خوبى هايت را نديد ...      و هميشه قدر دان دل وسيع و مهربان خودت باش.  ✨💕 اگر حرفی زدم که کمکت کرد میشه برام یه صلوات بفرستی رفیق...🙏🍀⁦♥️⁩
خداروشکربخیرگذشته

اره واقعا خداروشکر. 

ولی بااینک اللن سی سالمه عین دیروز یادمه

باورت میشه به هیچکس هم تاالان نگفتم

2706