2733
2739
عنوان

حس بدی دارم 🥺مرتیکه احمق

154 بازدید | 14 پست

بچه ها من قبلاً داستان ازدواجم رو توی یکی از تاپیکام نوشتم، ۱۲ سال پیش یه خواستگار از فامیل داشتم که در شرف ازدواج یه هو جا زد و با یکی دیگه ازدواج کرد ، یکسال بعدش من با همسرم ازدواج کردم و خداروشکر زندگی خوبی داریم و همسرم از هر لحاظ خیلی سرتر از این آقاس،(من دوتا بچه دارم و اون آقا هم یه بچه دارن) امروز بعد ۱۲ سال توی مراسم خاکسپاری یکی از اقوام دیدمش یه لحظه که همسرم رفت ماشینو بیاره  و تنها شدیم یه هو گفت جیگرتو بخورم 😑، من هنوز عاشقتم، بیا با هم دوست بشیم😤 ، بهش گفتم خیلی بیشعوری ، گفتم دلم برای زنت میسوزه مرتیکه هول، گفتم من عاشق همسرمم و لطفاً احترام خودتو نگهدار، حالا از وقتی اومدم خونه حالم خیلی بده، خیلی حس بدی دارم همش فکر میکنم به همسرم خیانت کردم 🥺، مخم داره سوت میکشه، میترسم شماره تلفنمو از گوشی مادرش برداره و مزاحم بشه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

ای چقد چندش🤢 جیگرتو بخورم

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
2738
یدونه محکم میزدی تو دهنش

باورت میشه یه لحظه احساس کردم میخواد بهم دست بزنه، یه هو گفتم جلو نیا لطفاً 

این آقا یه بی سر و پای به تمام معنا شده، به خودم گفتم احمق تو میخواستی با این ازدواج کنی؟ 

خداروشکر همسرم هم تحصیل کرده و با فرهنگه هم با شخصیت 

همونجا یکی میزدی زیر گوشش تا گوه اضافه نخوره مرتیکه هیز 

اگه کارش تکرار کرد حتما حتما به همسرت بگو ، نگو دعوا راه میندازه و این حرفا ، حتما بهش بگو که حساب کار بیاد دستش جرعت نکنه از این غلطا کنه

2706