2737
2739

روزتون بخیر✨

به چالش با من خیلی خوش اومدی عزیزم‌😍🫀

من ی عکس پسر بچه میزارم فرض کنید ایشون فرزند شما هستن حالا دوست داشتی اسمش چی باشه؟ به همین راحتی🥰🌼

و از خدا میخام که بچه هاتون رو حفظ عاقبت به خیر کنه و به کسی که گیرشون نمیاد دامن شون سبز بشه الهی آمین 💚🤲🏻

ایشون عکس گل پسرمون 👶🏻🫶🏻

‹یادت›مثل‌بوی‌نعنای‌معطر؛دل‌راخنك‌میکند🌱''
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

فعلا خودم دوتا دارم میکائیل و سبحان🙃

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پناه برتو که بی صدا مرامیشنوی.. •الله•♥️                            آنچه مرا به درد آورد ، مرا ساخت 🤍

ژیوان

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
2740

مانی

آنچه را گنجش توهم میکنی.....زآن توهم گنج را گم میکنی......چقدر توصیف حال منه😢😢😢من عاشق مردی ام همه ی داشته هامو ازم گرفته.پدر.مادر.خانواده😢مردی که هم دردم اونه.هم درمونم.میگن عشق به رسوا شدنش می ارزد.مر د...تو میارزیدی؟میارزی؟تو بغلت که جام میدی غمهای عالم میشه فراموشم☺ولی گذشتمون.یه روز قبلمون.یه ساعت قبلمون همه چی رو میریزه بهم.بقول خودت تو در من یک تیمارستان روانی هزار تخت خوابی احداث کردی.خداقوت مهندس 😏😡
2706