2737
2734

اگه از خانواده زیاد محبت ندیدید و همش اونجا حالتون بد بود مشکل داشتین باهاشون و اینا با همسر خوب که دوسش دارین و دوستون داره جبران میشه ؟؟!

تویی تنها ساکن قلب این دختر🥺🤍 تویی نور و گرمای زندگیم🧡🔥 و تنها دلیل و دلخوشی فردای من ، عشق بی تکرارم....(𝑀)❤️💍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
توی این شرایط معمولا انتخاب اشتباه میکنی

خب اگه طرف واقعا انتخاب درست باشه چی ؟

تویی تنها ساکن قلب این دختر🥺🤍 تویی نور و گرمای زندگیم🧡🔥 و تنها دلیل و دلخوشی فردای من ، عشق بی تکرارم....(𝑀)❤️💍
2738
بستگی به  نوع ضربه و شدتش و سن وارد شدن ضره داره بله ممکنه جبران بشه

همش خانواده سرکوب زدن مقایسه کردن محدودیت‌های زیاد گذاشتن تحقیر و توهین کردن از نوجوونی 

اینا چی؟

وای برای من 100 درصد جبران شد جوری که انقدر پر از آرامش و خوشبخت شدم که دیگه برام مهم نیست مثلا پدرم منو دوس داره یا نداره یا کی چی میگه چی نمیگه

همسر مهمترین و اول شخص زندگیه اگه خوب باشه زندگی بهشته هیچ احدی نمیتونه اوقاتت و تلخ کنه وقتی همسرت کنارته و هواتو داره

اللهم عجل لولیک الفرج❤️
همش خانواده سرکوب زدن مقایسه کردن محدودیت‌های زیاد گذاشتن تحقیر و توهین کردن از نوجوونی  اینا ...

اگه یه همسری بیاد که پذیرش بالایی داشته باشه و طرف مقابلش رو همون جور که هستی بپذیری به نظرم میشه