2733
2734
عنوان

واقعا موندم دماغ عمل کنم یا نه +عکس

229 بازدید | 33 پست

داشتم تاپیک یه کاربری میدیدم عکسشو فرستاد همه گفتن بشدتتت نیاز به عمل داره بعد حالا من بینیم خیلیییی بزرگ تر از اونه

ولی خب هیچ دکتری گردن نمیگیره میگن غضروف خیلی ضعیفی داره و نتیجه نمیگیرم و درضمن نیاز به برداشت غضروف از دنده هم هست 

کلا بیخیال شدم ولی انگار خیلی تو چشمه 🥲

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست خودمو دوستم هست بعضی وقتا تاپیک میزنه اونم 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

من همسرم اصرار دارا عمل کنم

نه الان

چون باردارم وارد ماه هشت شدم

بعدم شیردهی

والا نه بزرگه

نه ...

ولی خب عملی نیست دیگه

هرکجا  هستم باشم آسمان مال من است پنجره فکر ، هوا ، عشق ، زمین مال من است
2740

حتما

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
حتمااااا ندیده میگم عمل کن چنان اعتماد ب نفسی میده به آدم که

بحث اینه دکترا قبول نمی‌کنن 

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست خودمو دوستم هست بعضی وقتا تاپیک میزنه اونم 
من همسرم اصرار دارا عمل کنم نه الان چون باردارم وارد ماه هشت شدم بعدم شیردهی والا نه بزرگه نه . ...

بحث اینه برامن دکترا قبول نمی‌کنن 

2706