2737
2734

برادر شوهرم کلید خونمون اوایل ازدواجمون دستش بود 

یروز همسرم کلید هاشو جا گذاشته بود منم سرکار بودم ازش گرفته بود درو باز کنه پشت در بود 

بعد اون دیگه لازم نشد برادر شوهرم کلیدو بخاد حالا امروز کلید ماشین مارو میخاستن با مادرشوهرم برن بیرون 

من سرکار بودم همسرم سرکار

به من هی زنگ و اس کلید میتونی بیاری فلان جا 

منم سایلنت میکنم موقع کار ندیده بودم 

زنگ زدن همسرم از اونور شهر کشیدن اوردن اینور شهر بخاطر یه کلید 

بعد من خودم 15دقیقه ای میخاستم در بیام منتظر نموندن 

داشتیم میومدیم مادرشوهرم میگه اره کلیدو چرا ازش گرفتین 

واقعا چه لزومی داره کلید خونه ما دست اونا باشه

هی جو میده 

اعصاب همسرمو بهم ریختن رفتن 

طفلی برگشت دوباره سرکار

بنظرتون به همسرم بگم چه لزومی داره کلید خونمون دستشون باشه 

حالا همین برادر شوهرم یه اخلاقی داره میدونم ازدواج کنه از این خبرا نیست که کلید بدن به همسرم

1401/6/2از امروز شروع میکنم 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
هیچ ضرورتی ندارد و اصلا صحیح نیست کلید منزل دست فرد دیگری باشد . هر خانواده ای مسلما حریم خصوصی نیاز ...

همسرم سادس زبون نداره 

با سیاست مادرشوهرم همه کار میکنه 

همین ماشین که اومدن بردن همسرم زمین فروخته گرفته با سیاست زده له اسم خودش مادرش 

ما سرجمع دوماهه 3بار سوار نشدیم خودمون به این ماشین هی میان میبرن اعصابم بهم میریزه

اصلادرست نيست دست پسرمجردباش اونم برادرشوهرتون به همسرت بگوخانواده من بدش مياديا قفل دست كارى كن اوم ...

کلید 3تاس دست خودمون بود همسرم روش نمیشه نده من موندم اعتراضی کنم بگم چرا مامانت میگه کلیدو گرفتید ازش چه لزومی داره دستشون باشه

2740
چرا باید کلید داشته باشه حتما تا سرکارید دختر میبره من باشم همین فردا قفل خونه رو عوض میکنم شوارو ...

نه سنش زیر 20 هست 

شوهرم روش نمیشه موندم اعتراض کنم 

نه سنش زیر 20 هست  شوهرم روش نمیشه موندم اعتراض کنم

زیر ۲۰ مگه نمیتونه؟

چه پسرای ۱۶ ۱۷ ساله که زن نگرفتم 

خب امروز کلید رو به چه دلیل گرفته

شوهرت زبون نداره تو که داری 

نَدین ،حالا این همه دادین چی شد؟؟؟؟ دستو میگم😎😐
زیر ۲۰ مگه نمیتونه؟ چه پسرای ۱۶ ۱۷ ساله که زن نگرفتم  خب امروز کلید رو به چه دلیل گرفته شوهر ...

میگم به همسرم اعتراض کنم مادرت چرا اونجوریفت کلیدو ازش گرفتید چه لزومی داره داشته باشن مگه حریم خصوصی نداریم

کلید 3تاس دست خودمون بود همسرم روش نمیشه نده من موندم اعتراضی کنم بگم چرا مامانت میگه کلیدو گرفتید ا ...

ميگم براى منم دست برادرشوهرم بودمجردمست ميكنه پدرمنم مذهبى بعديه مدتم قفل انگلوك كردم قفل خونمون افتادهمسرم رفت درست كردكليدقفل جديدديگه نذاشتم كليدى داشتن باشن كليدهاى اضافه قايم كردم اصلانگوبه همسرت پيچ قفلتون شل كن خودش ميفته

میگم به همسرم اعتراض کنم مادرت چرا اونجوریفت کلیدو ازش گرفتید چه لزومی داره داشته باشن مگه حریم خصوص ...

اعتراضت این باشه بگو من راحت نیستم یه مرد نامحرم کلید خونم رو داشته باشه فردا برو قفل در رو عوض کن دیگه کلید هم نده

اگه دیدی مادرشوهر هم دوباره زر زد خودت جوابش رو بده 

اون خونه خونه تو هم هست 

نَدین ،حالا این همه دادین چی شد؟؟؟؟ دستو میگم😎😐

به همسرت بگو‌ اگه تو اون خونه اتفاقی خدای نکرده بیفته ما شریک جرم هستیم 

لزومی نداره کلید رو دست کسی بذین

همسر من حتی بهش کلید هم بخوان بدن قبول نمیکنه 

میگه مسئولیت ایجاد میکنه اگر اتفاقی بیفته اونجا

همسر من البته وکیله و بسیار محتاط هست 

2706