2737
2739
عنوان

کنکوریا میشه لطفا بیاین

112 بازدید | 12 پست

من کلا دوماه فرصت دارم تجربی ام نمیدونم باید چیکار کنم تو خدا کمکم کنید 🥲

- خدایا ما به دیدن معجزه‌ های تو در لحظه‌های نا امیدی ، سخت محتاجیم . 🌱🤍﮼‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مباحث تست خیز رو بخون

حذفیات داشته باش

اون مبحث‌هایی که برات خیلی سختن رو کلا نخون چون هم وقت گیره هم زمان نداری خوب کار کنی احتمالش زیاده نتونی تستش رو بزنی

و واقع بین باش تو زمان کم توقع رتبه برتر نداشته باش مخصوصا اگه صفری و پایه‌ات هم ضعیفه

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2742
2740
مباحث تست خیز رو بخون حذفیات داشته باش اون مبحث‌هایی که برات خیلی سختن رو کلا نخون چون هم وقت گیره ...

22هزارم بشم راضیمم بخدا

وقتی پایه نداشته باشی تو ۲ ماه کاری نمیتونی کنی. من ترجیح میدم واقعیتو بش بگم که برنامشو درست بچینه

نمیتونم سال دیگه بزارم 

نمیتونم سال دیگه بزارم 

اگه رشته خوب میخوای واقعا الان وقتش نبود که به فکرش بیفتی ولی حداقل نهایی هاتو درست جمع کن که اگه کنکورت هم نشد حداقل سال بعد شانسشو دوباره داشته باشی چون سال بعد دیگه نمیتونی امسالو ترمیم کنی