2737
2734

میخوام فقط دوستام‌باشن  و درکل یه تولد دخترونه. ولی هرچی حساب میکنم میبینم کلا تعداد دوستایی که باهاشون اوکیم به ۵ تا هم نمیرسه

اگه بخوام دوستای فامیلی و اینایی که خیلی باهاشون نیستم رو هم دعوت کنم میشیم ۱۰_ ۱۲ نفر 

نمیدونم با همون ۵ نفر اوکیش کنم یا نه.

بعد یه چیز دیگه اینکه. من دوست صمیمیم موهاش پسرونه اس شبیه پسرام هست . امروز داشت میگفت که یه کت شلوار سبز خوشگل داره اونو بپوشه منم یه پیرهن اون رنگی ای چیزی بپوشم ست شیم.

و به بقیه بگیم تم یه رنگ دیگس . که اینجوری قشنگ تره فک کنم.  از طرفیم چرته

اونایی که الان میریزن سرم که چند سالته: ۱۸ سالمه 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
همون ۵ نفر دعوت کنی راحت ترین ک

آخه خیلی سوت و کور میشه 

چند وقت پیش تولد دوستم بودم.  یکی از فامیلامون. قشنگ ۲۰_۳۰ نفرو دعوت کرده بود خیلیاشونو خودشم نمیشناخت ولی چالش اینا میرفتن خیلی خوب شده بود 

2738

برا لباس چرا باید همچین کاری بکنین؟ هدف خاصی داره اینکه فقط شما دوتا ست باشید؟

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 

همون ۵ نفر بهتره چون با هم راحتین خیلی خوش میگذره

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂
حرکت چرتیه، مگراینکه رابطه ای بینتون باشه، ازش بپرس روت کراش داره مگه؟ 

ببین توام یه همچین حسایی بهت دست میده

اونوقت من‌تا می‌آم همچین فکری کنم یه ندای درونیم هست‌که میگه خبه خبه توهم‌نزن چی داری که روت کراش بزنه مثلا

الان دوست پسر داره رابطشم جدیه

ولی ۶ تا اکس دختر داره

که یکی از اکساش همین چند وقت پیش بود . باهاش به دوست پسرش خیانت کرد

2706