2733
2739

دماغ من احتیاج اساسی داره ولی میترسم عمل کنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
منم میترسم ولی بایس عمل کنم 😑.بزرگه 

من میدونی از چی میترسم خیلیا اینجا میگفتن چندین ساله عمل کردن و ابریزش بینی دارن یا موقع خوردن یه غذای خاصی ابریزش میگسرن دوستمم عمل کرده مرغ خوردنی ابریزش میگیره حالش بد میشه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
من میدونی از چی میترسم خیلیا اینجا میگفتن چندین ساله عمل کردن و ابریزش بینی دارن یا موقع خوردن یه غذ ...

واقعا😐شاید خوب عمل نکردن از آشناهام عمل کردن همچین مشکلی نداشتن

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈
2738
واقعا😐شاید خوب عمل نکردن از آشناهام عمل کردن همچین مشکلی نداشتن

نمیدونم والا عوغرض بعدش منو خیلی میترسونه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40