2737
2739

صد دفاعی پوست رو داغون نمیکنه

کسایی ک تجربشو داشت بگن 

چجوری اصل و فیک رو تشخیص بدم؟ 

خدایا خودت بساز 🌱تو بسازی قشنگتره🌱

من صابونش رو میزدم

خیلی خوب بود

دوباره خریدم مثل اولی نشد

❌️فارغ تحصیل کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی❌️ جدید نیستم. پارسال بخاطر اظهار عقیده م لغو کاربری شدم✌🏼 کاربری قبلیم هم که واسه سال ۹۶ بود بخاطر بحث با خانومی که طرفدار صیغه بود بسته شد. و من الله توفیق😊
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
من صابون تریاک زدم قبلاها ولی رو پوست من نیافتاد کاملا سوخت پوستم  الان دنبال کرم ضد لک خوب هس ...

همینو میگن ضد لک و منافذ میبنده ولی من هنوز دو دلم برا خریدش

2738
برا چی خوبه ؟

من آرایشم رو باهاش میشستم.

پوست رو روشن و یکدست میکرد

❌️فارغ تحصیل کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی❌️ جدید نیستم. پارسال بخاطر اظهار عقیده م لغو کاربری شدم✌🏼 کاربری قبلیم هم که واسه سال ۹۶ بود بخاطر بحث با خانومی که طرفدار صیغه بود بسته شد. و من الله توفیق😊
این ببین جلوشو انگار پاکستانی هست نه مزن از اینا بعدها ممکنه پوستت رو داغون کنه 

کلن کرم تریاک پاکستانیه 

خیلیا راضی بود خیلیا هم میگفتن بده

موندم ب حرف کی کنم

روشن شدنش موندگاره ؟ واس پوست بیکینی و زیر بغل بزنم

چی‌بگم

من خودم سفیدم. اون پوست رو خوب تمیز میکرد و واسه منافذ موثر بود

بیکینی رو نمیدونم. اصلش هم سخت گیر میاد