2733
2734
عنوان

شما بودین کدوم انتخاب میکردین

85 بازدید | 6 پست

ماشین لباسشویی اتوماتم خراب شده،قبلشم لکه هارو خوب نمیشست،یه دوقلو میخام بگیرم سه تومن میده یارو،ب۸اطر ماشینمون ک داره میاد بی پول شدیم نداریم واسه لباسشویی،یه انگشتر یه گرمی دارم بفروشمش لباسشویی بگیرم،حاملم هستم سختمه بادست لباس بشورم،بخاطر ماشین تازه ۵۰ تومنم قرض داریم ک باید تسویه کنیم

بفروش

دیگه واسه آسایش خودت نفروشی خریدی چکار

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

طلا واسه مباداس دیگه الانم مباداس  ماشین لباسشویی بگیر

منم میگم،۸ ماهه حاملم،باید فعلا ۵۰ تومن قرض مردم رو بدم،میگم بغروشم لباسشویی بگیرم،مامانم میگه حیف طلا صبر کن

2728
پس بعد حرص نخورم انگشترمو فروختم،اونم وزنش زیاد نیس یه گرم هس

نه بابا

ارامش خودتو فراهم کردی

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP