2733
2739
عنوان

از پسره جدا شدم بهش بگم بلاکم کنه؟؟

132 بازدید | 15 پست

۳ سال باهم بودیم خاست که جدا شیم. من خیلی بدبختم هی بهش ویس گریه میدم و پیام میدم. بنظرتون بهش بگم بلاکم کنه که نتونم دیگه کاری کنم؟

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
خودت بلاکش کن و تمام راه های ارتباطی رو ببند تا وسوسه نشی 

خودم بکنم دوباره باز میکنم ولی اون بکنه دیگه دستم جایی بند نیس

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
2740

وایییی‌‌اصلا نکنی ها

چرا ویس گریه 

نمیدونم چرا بیشتر دخترا اول رابطه انقد وابسته ی پسرا میشن

پسرا دختری دوست دارن که کم تر در دسترس باشن 

متوجه ی چی میگم‌

یعنی از دخترای که زیاد پیام بدن زنگ‌بزنن خوشش نمیاد

بیشتر دوست دارن اونا دنبال خانما باشن 

اصلا بگو من جدا میشم ولی اصلا ویس گریه ندی غرورت نشکن دختر 

بزار دو هفته که موند خودش میاد دنبالت

خودم بکنم دوباره باز میکنم ولی اون بکنه دیگه دستم جایی بند نیس

اخه منم مثل تو بودم اما عصبی بودم برای اینکه چک نکنم اینکارو کردم و دیگه نتونستم چک کنم 

بنظرم نگو بلاک کن چون بلاکت میکنه ناراحت میشی شمارشو پاک کن به خودتم بگو دیگه اصلا چک نکن به خاطر خودت 

آنقدر امروز تاپیک سممممم از دخترا دیدم

فهمیدم دیگ چرا پسراانقدد  پرووو شدن 

خب لامصب دیلیت اکانت کن و شمارشو پاک کن مگ غرور نداری میخایی بش بگی بلاکش کنه

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
وایییی‌‌اصلا نکنی ها چرا ویس گریه  نمیدونم چرا بیشتر دخترا اول رابطه انقد وابسته ی پسرا می ...

یه ماه جدا بودیم بی هیچ ارتباطی نه تنها دنبالم نیومد بلکه فراموشم کرد و کلی تفریح و مسافرت رفته بود. از سنگه دل نداره

اخه منم مثل تو بودم اما عصبی بودم برای اینکه چک نکنم اینکارو کردم و دیگه نتونستم چک کنم  بنظرم ...

کاش بتونم با خودم کنار بیام کاش

2706