2733
2739
عنوان

همسرتون براتولدتون چیکارمیکنه که خوشحال شید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 831 بازدید | 70 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

والا من بششششدددددت ب روز تولدم حساسم بعد اول سال ک سر رسید میگیره میره روز قبل تولدمو خس خسی میکنه مینویسه تولد خانوم ک حواسش باشه روزگارش سیاه نشع،🤣🤣🤣خدایی خیلی نامردیه بی تفاوت رد بشن......منم کیک و گل میگیره کادو هم بستگی ب جیبش میتونه طلا لباس و....متغییر باشه....

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
2742

پارسال همسرم روز تولدم نبود خواهرشون روز قبل تولدم با کیک و کادو اومدن سوپرایزم کردن

خودش خیلی بلد نیست و چون برای خودشون مهم نیست واقعا درک نمیگنن چقدر برامون مهمه. مثلا برام این ماه گوشی گرفته میگه کادو تولدته😶 تولدم 4 ماه دیگه ست

امسال میشم physiatrist :)

زورکی که بهش بگی حتی اگه براتم سنگ تموم بزاره اصلا ارزشی نداره ،من خودم شوهرم همینکه یادش باشه و بهم تبریک بگه برام خیلی ارزش داره ،حتما نباید ولخرجی توش باشه عزیزم ،شوهرتو بخاطر این چیزا از خودت نرنجون

2738
یعنی بایدچیکارکنم خب شوهرمن میگه من کلا بلدنیستم دوست داشتنمو نشون بدم

سخت نگیر گلم. بعضی مردا واقعا بلد نیستن اگه تو زندگی کم نمیذاره دیگه این موضوع رو بزرگش نکن. الان 20 ساله ازدواج کردم هنوز شوهرم میگه بلد نیستم کادو بخرم ولی هر چیزی بگم لازم دارم در طول سال برا میخره

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 

می خوای آرامش داشته باشی ازش انتظار نداشته باش

نه از اون نه هیچ کس دیگه

اینطوری روح و روانت آرومتره

من خودم برا همسرم همیشه سنگ تمام گذاشتم

هدایایی گرفتم که تو خوابش هم نمی دید

ولی ازش انتظار ندارم

اونم سورپرایزم می کنه نه مثل من نه به گرونی کادوهای من

ولی چون انتظار ندارم ازش ناراحت نمیشم

اکثر مواقع یادش نیس و اگه باشه هم خیلی واسش مهم نیس ک حتما جشنی هدیه و سورپرایز کنه اهل این کارا نیس

اوایل ناراحت میشدم الان برا خودمم مهم نیس

از بچگی در خانواده باب نبود این چیزا 

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
اصلا تولدی که کادوش به زور وبا دعوا باشه نگی راحت‌تری من که امسال حتی پست تبریکم برای خودم نمیذارم&n ...

خب دعوا نمیکنم که کادو بگیره بعدچندروز که دیدم کاری نکرد ناراحتیمو بهش  گفتم اینقدبهونه اورد که دعوامون شدحالا مطمئنم بیادخونه میگیره ولی واقعا دیگه ذوق ندارم چون خودمم حس میکنم بزوربوده

2706