2733
2739

اول اون یه حرفایی زده بود و گفته بود دوستم داره و درخاست دوستی داد من ب دلایلی رد کردم و خب چون باهم در ارتباط بودیم ازش خوشم اومد ولی نمتونستم بگم خاهرم بهش گفت رل زدیم الانم زنشم🥺😁

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد❤
اول اون یه حرفایی زده بود و گفته بود دوستم داره و درخاست دوستی داد من ب دلایلی رد کردم و خب چون باهم ...

لعنتی آخرش چ قشنگ تموم شد از همینجا برات آرزوی خوشبختی دارم ♥️♥️🥰🥰

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
هیچکدوم شاید باورت نشه ولی هم گروهیه تلگرام🤣

آها پس مجازی بوده مگه هنوزم اونجور گروه های مختلط دختر پسر هس هنوز ؟ چون الان دیگه اینستا اینا اومده فالو اینا نخ دادن کار خودشو می‌کنه 

راستی بعد خواهرت یعنی رفته دی ویش گفته من خواهر فلانی ام اون از تو خوشش اومده اما خجالت میکشه بگه ؟ ب این شکل گفته ؟

2740
چجوری شد خب سناتون آشنایی البته ببخشیدا کنجکاو شدم  فک کنم زدی برجک دوستت همونجا ولش نکردی ...

پنج سال ازم بزرگتره همسرم 

توی شهرمون تقریبا ۸۰ درصد میشناسنش ب واسطه شغلش 

منم ازش خوشم میومد و ب دوستم گفتم اونم ب داییش گفتو اشنا شدیم و کل پروسه اشنایی تا ازدواحمون ۶ ماه شد 

پنج سال ازم بزرگتره همسرم  توی شهرمون تقریبا ۸۰ درصد میشناسنش ب واسطه شغلش  منم ازش خوشم ...

الهییی حالا شغلشون چی بود که خانوم خانوما خوشش اومد 

بعد مثلا نپرسی از دوستت ک داییت با کسی رل هس یا نه این امار ها رو در آوردی ؟ 

الهییی حالا شغلشون چی بود که خانوم خانوما خوشش اومد  بعد مثلا نپرسی از دوستت ک داییت با کسی ...

سالن زیبایی داماد داره 

پرسیدم گف اصلا فاز دوستی با کسی نیست و خوشش نمیاد ازینکارا 

ولی خب خداروشکر ازم خوشش اومد و الانم همسرم شده 

2706