2737
2739
عنوان

جشن عقد

276 بازدید | 21 پست

زمان تعیین مهریه و این داستانا یه نیمچه صحبتی راجع به عقد اینا که شد زمانش ینی بابای من از دهنش دراومد گفت آره سالن جشن میگیریم و فلان 

حالا نظرمون اللخصوص خودم برگشته نظر خودم اینه محضری بگیریم همراه بزرگترا با یه شام یا نهار تو رستوران چون اکثرا بخاطر هزینه ها همچین میکنن

جشن بزاریم برا عروسی

جای هزینه جشن دو قلم جهازمو تکمیل کنم

اما مادرشوهرم هی تو دهنش افتاده اون سالنی که میخواین بگیرین جا داره من میخوام دف زن بیارم😐 یا سوال میکنه جا داره برا بزن و برقص؟؟ تو جشن بله برون ایل تبارشو آورده بود بله برون جای بزرگترا بود اما نزدیک ۱۰ تا بچم آورده بودن خونه ما کوچیک بود نزدیک ۴۰تا مهمون آورده بود که همچی پذیرایی و... با خودمون بود بنظرتون بگم برنامه جشن و سالن کنسله ناراحت میشن؟ اصلا اهمیت بدم؟😬😂

برا بله برون و جشن نامزدی که خونمون بود نزدیک ۳۰ تومن پیاده شدیم جشن عقد سوال میشه که همشم پا دختره

مگه پای پسر نیست جشن عقد ؟

به نظرم منم کنسل کن زیاد تو هزینه میوفتی

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738

چه اشکالی داره بابا 

نمیتونین بگید

تو این گرونی 

مگر از زندگی چه می‌خواهید که در خدایی خدا یافت نمی‌شود که به شیطان پناه می‌برید؟🩵گویند کریم‌ ست و گنه می‌بخشد... گیریم که بخشد ز خجالت چه کنم؟💔 «شبیه نوح اگر کسی به دین تو نیست•• تو با خدای خودت باش و ناخدای خودت»🪽☁️

اره عزیزم بگو مهم نیست 

البته بگو نظر خودم عوض شده نمیخوام جشن بگیرم فعلا ساده و محضری با چهارتا بزرگتر فقط درجه یکا عقدو میگیریم جشن اصلیم بمونه واسه عروسی 

اسی اول باشوهرت صحبت کن بگو بابام اصرار داره ب جشن ولی من اصلا دلم جشن نمیخواد دلم میخواد ذوق و شوقش برا عروسیم باشه 

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓

بله برون دادید و به جای عقد پذیرایی کردید دیگه گافیه برید محضر و شام بدید وتمام چه خبره مگه 

بی سیاستی کردید نیاید بله برون هزینه میکردید الان هم بگید پذیرایی کردیم عقد رو تومحضر میگیریم

سال دیگه این موقع من تونستم ....😍😍 خدایا برادرزاده ها و خواهرزاده هام رو در پناه خودت حفظ کن

دیگه وقتی پدرت اینطوری گفته زشت میشه بخواین حرفو عوض‌کنین.اتفاقا الان اکثرا ی جشن‌کوچیک تو تالار میگیرن قبلا میبردن رستوران فقط.میتونین جایی رو پیدا کنین ک‌ظرفیتش محدود باشه بگردی قطعا پیدا میشه.میتونی دیگه‌فیلم بردار نیاری فقط چندتا عکس سر عقدی بگیری.خیلی کارا میشه کرد ک هزینه ها بیاد پایین.باور کن‌کوتاهی کنی‌دوفردا دیگه سرکوفت مادرشوهرت دهنتو صاف میکنه.تعداد مهمونارو کم کنید مثلا کلا بشید ۱۰۰ نفر.غذا هم پرسی باشه ک ارزون تر بیوفته.

خدایا در هر لحظه و مکان شکرت❤
دیگه وقتی پدرت اینطوری گفته زشت میشه بخواین حرفو عوض‌کنین.اتفاقا الان اکثرا ی جشن‌کوچیک تو تالار میگ ...

اصلا زشت نیست

مگر از زندگی چه می‌خواهید که در خدایی خدا یافت نمی‌شود که به شیطان پناه می‌برید؟🩵گویند کریم‌ ست و گنه می‌بخشد... گیریم که بخشد ز خجالت چه کنم؟💔 «شبیه نوح اگر کسی به دین تو نیست•• تو با خدای خودت باش و ناخدای خودت»🪽☁️
2706