2733
2734

دارم تعاونی صندوقی باز میکنم تازه سه روزه شروع کردم هفت نفر جمع شده سیزده نفر مونده به هرکس پیام میدم یا میگم میگه نمیتونم واقعا دیگه دارم کم میارم هوووف

شاید مشکل اینجا باشد که هنوز ؛خودمان را پیدا نکرده ایم اما ؛سال های زیادی رابه دنبال  " دیگری "گشته ایم !...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من اینو ایچوقن نفهمیدم چجوریه  اگه هیچوقت اسمت در نیاد چی بعد رو چه روش کاری پول جمع میشه هیش ...

نگا بیست نفر می‌خوام که ماهی دومیلیون بدن که بیست ماه قرعه کشی بشه و نفری چهل میلیون برسه مدتش هم بیست ماهه اس دوتا سهم هم خودمون یعنی منو همسرم برداشتیم پنج نفر هم اسم نوشتن سیزده نفر مونده قراره به امید خدا بیستم شروع کنم مگه میشه اسم کسی دربیاد و پولش رو ندن؟؟بعدشم عزیزم از دورو بریام فعلا هستن کسایی که میشناسم اونا هم منو میشناسن

شاید مشکل اینجا باشد که هنوز ؛خودمان را پیدا نکرده ایم اما ؛سال های زیادی رابه دنبال  " دیگری "گشته ایم !...
نگا بیست نفر می‌خوام که ماهی دومیلیون بدن که بیست ماه قرعه کشی بشه و نفری چهل میلیون برسه مدتش هم بی ...

من یچی دیگه گفتم 

میگم تعداد زیاده، یکی اسمش هیچوقت در نمیاد اینطوری. 

پس آشنا باید باشه بتونی پول بدی بشناسیش

2738

[QUOTE=336934601]من یچی دیگه گفتم  میگم تعداد زیاده، یکی اسمش هیچوقت در نمیاد اینطوری.  پس آشنا باید باشه ...[/QUOT

باید اعتماد دو طرفع باشه بعضیام اسمشون که دراومد دیگه قسط نمیدن 😐

[QUOTE=336934601]من یچی دیگه گفتم  میگم تعداد زیاده، یکی اسمش هیچوقت در نمیاد اینطوری.  پس ...

همین دیگه شسته رفته نیست 

یکی 20 تا 2 میلیونی پول بده اسمش در نیاد 40 میلیون‌ش هم وام دست مردم، اونام قسط ندن، همه مشکل میخورن

همین دیگه شسته رفته نیست  یکی 20 تا 2 میلیونی پول بده اسمش در نیاد 40 میلیون‌ش هم وام دست مردم ...

بعداز اینکه اسمشون دراومد چک ضمانت میگیرم یا سفته

هر فرد فقط یک ماه پول میده؟

بیست ماهه اس تعاونی بیست تا دومیلیون باید بده اسمشم هرموقع دراومد پول رو میگیره یه چک یا سفته ضمانتی میده می‌ره و هرموقع بیست ماه تموم شد میاد چک و یا سفته آسو میگیره میبره