2737
2739

ایشون مادرواقعی همسرم نیستن ۲۵ساله پیش واردزندگیشون شده مادراصلی فوت کرده خلاصه مادرشوهرم یه اخلاق مضخرفی داره اینه که هرکی به شکم ایشون برسه میشه آدم خوب تااین حدی براش عزیزمیشه بیاوببین ماهرکجابریم ایشونومیبریم دیروزیه جورایی پیچوندیم نبردیمش حالاخانوم ازمن قهرکرده 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

به یه ورت دایورت کن قهرشو.

کسی که بخاطر شکم میره این ورو اونور بشینه تو خونش خیلی بهترع

سلام دوست جوونیا من پَری ام🧜‍♀️  پری که دوست داشت دریایی باشه ولی زمینی شد😋 حالا تعریف از خود نباشه ها🤪 ولی آقایی مون( دَلی قیز) خطابم میکنه 😉😅😂 راستیییییییییی یادم رفت بگم من یک عدد مامان پری ام هستم که هنوز تو دوران طفولیتش سیر میکنه😉😎 اگه تو تاپیکی باهات شوخی کردم به دل نگیر فقط یه لبخند بزن و رد شو دنیا ارزششو نداره دوست خوبم😊در آخر ممنون میشم برای عاقبت بخیری جوجه رنگیام و رسیدن به آرزوهام یه صلوات مهمونم کنی🙂
2728
۳سال مرتب هرروزخونه ی خواهرش بودهرروزهاتاحدی بودکه صدای مدرشوهرمم درمیومدامسال کاشف به عمل اومدشوهرخ ...

خب این ک شکم پرستی نیس خودپرستیه . اینکه توقع داشته باشی همه جا ببرنت و همه جا حضور داشته باشی میگ خودخاهی 

2738
به یه ورت دایورت کن قهرشو. کسی که بخاطر شکم میره این ورو اونور بشینه تو خونش خیلی بهترع

میدونی چیش آتیش میزنه آدموایشون ۲برابرآدم عادی کوفت میکنن بعدکسی جایی دعوتش نکنه میشنن میگن عذامهم نیست مهم احترامه که به آدم نمیزارن دعوتش نمیکنن 

خب این ک شکم پرستی نیس خودپرستیه . اینکه توقع داشته باشی همه جا ببرنت و همه جا حضور داشته باشی میگ خ ...

ببین شوهرخواهره هرهفته اینارومیبردسفرمثلادوروزه قشنگ شکماشوپرمیکردمیاوردیه بارپدرشوهرم گفت لعنتی زشته بشین توخونه یامیری خودت پول غذاتوبده میگفت به توربطی نداره خودش میده یه بارم برگشت گفت صغیه اش شدم مشکلی داری پیرمردبیچاره لال شد

پیچوندی... و اما نامادری داریم ک از یه مادر بیشتر اهمیت میده مخصوصا زنهای قدیم.... و درمورد شکم چقد ...

۲برابرآدم میخوره باقد۱۵۰میدونی ۸۰کیلوعه خودشم میگه من که چیزی نمیخورم 

ببین شوهرخواهره هرهفته اینارومیبردسفرمثلادوروزه قشنگ شکماشوپرمیکردمیاوردیه بارپدرشوهرم گفت لعنتی زشت ...

این دیگه کارش از شکم پرستی گذشته بگو مفت خورو پاچه پاره ست

سلام دوست جوونیا من پَری ام🧜‍♀️  پری که دوست داشت دریایی باشه ولی زمینی شد😋 حالا تعریف از خود نباشه ها🤪 ولی آقایی مون( دَلی قیز) خطابم میکنه 😉😅😂 راستیییییییییی یادم رفت بگم من یک عدد مامان پری ام هستم که هنوز تو دوران طفولیتش سیر میکنه😉😎 اگه تو تاپیکی باهات شوخی کردم به دل نگیر فقط یه لبخند بزن و رد شو دنیا ارزششو نداره دوست خوبم😊در آخر ممنون میشم برای عاقبت بخیری جوجه رنگیام و رسیدن به آرزوهام یه صلوات مهمونم کنی🙂
2706