2737
2739

چیکار کنم من اصلا بلد نیتسم آشپزی رو زیاد بگید چی درست کنم چیکار کنم نظر بدبد اولین بارمه نمیدونم استرس دارم موندم دیگه چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

سفارش بده

لطفا گذشته ی آدما رو تو سرشون نزنید ادم میتونه با وجود دارا بودن پدرش به نقطه ی نفرت از پدرش برسه بخاطر طرز فکر و محدودیتاش دست به ماهی فروشی بزنه تا رو پای خودش باشه ولی بارها شکست بخوره و تهش تسلیم بشه قضاوت کار خداس☝️ ادما رو با گذشتشون نرنجونید و فکر نکنید با این کارتون برنده شدید
2740

یعنی شما تا شوهر نکنین به فکر یادگیری اشپزی نمیفتین؟ 

خو مجردی هم باید بلد باشی برا خودت غذا درست کنی حتما که ادم نباید ازدواج کنه بعد اشپزی کنه

من که گفتم یه بارون بزنه داغون میشم من هنوزم دلتنگ لحظه هامون میشم🖤

برنج و سالاد درست کن سبزی خوردن بگیر دوغ و نوشابه و ترشی هم که بازار هست 

کنار برنج کباب بگیر جوجه هم بگیر خودتون کباب کنید

برای سوپ هم بلدی خودت بزار وگرنه سوپ آماده هست خیلی خوبه فقط بعد از درست کردن بسته هاش رو معدود کن😂

دسر هم آماده هست نشد بستنی بگیر با توت فرنگی تزیین کن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

اول یه دور خونه رو جارو بکش و مرتب کن

هرچی میخوای درست کنی رو قبلش دستورشو از نت دربیار ویدیو شو ببین بافیلم بهتر یاد میگیری بعد خودت بپز

خورشتو میتونی روز قبل بپزی سالادهم صبح درست کن روش سلفون بکش بزار یخچال تاشب برنجتم میتونی دو سه ساعت قبل ابکش کنی اماده تو قابلمه بزاری از ی ساعت قبل شام خوردن زیرشو روشن کنی

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درست است که زندگی به هیچ نمی ارزد ، اما ارزش هیچ چیزی هم به اندازه ی زندگی نیست🌼

عخی

روز قبل خونتو مرتب کن،جارو کن،گردگیری ....

روز مهمونی کاری ب جز اشپزی و دوش گرفتن نداشته باشی

هرغذایی رو ک بلدی بپز

خیلیم زود دس ب کارشو

تاقبل ازاومدن مهمونا همه کارات تموم شده باشه

مثلن من اوایل ساعتا ۳,همه کارام تموم بودن

الان ک راه افتادم ساعت۵دیگه همه چی حاضره،حتی سالاد و چای و...

الهی که سالم باشی و برسی به آنچه که میخواهی🤍

از بیرون نگیر 

برنج و مرغ درست کن 

برنج ادویه گرمصاله پلویی بزن 

مرغ هم سرخ کن ادویه گرمصاله مرغ و ماهی بزن 

سالاد هم تزیین کن بزار سس هم نریز تو سالاد کنار سفره تو ظرف مخصوصش بزار

دسر هم ژله درست کن تو قالب که قشنگ جلوه کنه 

چایی با قند معمولی و دارچینی بزار 

دوغ و دلستر بلوبری یا استوایی عالیس هم یادت نره

2706