2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
کمی تا قسمتی جونم

با اجازه استارتر مشکل رنگ مویی من اینه رنگ شماره ۷ طبیعی میزنم سفیدی های جلوی موهامو قشنگ پوششرمیده ولی رنگش پر  رنگه خوشم نمیاد ،دفعه بعد شماره ۹ زدم سفیدی ها رو نگرفت،موندم چه شماره رنگی بخرم؟

مرسی از جوابتون

با اجازه استارتر مشکل رنگ مویی من اینه رنگ شماره ۷ طبیعی میزنم سفیدی های جلوی موهامو قشنگ پوششرمیده ...

رنگهای روشن سفیدی رو نمیگیره عزیزدلم

اگ یه رنگ قهوه ای خوشرنگ میخوای مثلا دودی ۶ رو با زیتونی ۵ یا برعکس ترکیبی بزن هم سفیدی رو میگیره همم ک قرمزی نداره گلم

2738
من تخصصی رنگ بفرما عزیز

سلام عزیزم...ببخشید من موهامو قبلا دکوکرم کرده بودم و رنگ شکلاتی گذاشته بودم و خوش رنگم بود ریشه های موهام اندازه ۵ سانت در اومده بود اومدم رنگ تیره کنم رنگ نسکافه ای دودی و شکلاتی رو با اکسیدان ۹درصد گذاشتم روی سرم دیدم موهایی ک قبلا دکوکرم بوده شد رنگ نارنجی روشن و مشکی ها شد نارنجی تیره و ریشه موهام شد نارنجی متوسط متاسفانه بعد فهمیدم بجای رنگ شکلاتی اشتباهی دکوکرم رو ریختم برای همینم اینطوری شده الان موندم با این موی سه رنگ چکار کنم ؟میشه توی خونه درستش کنم خودم؟

سلام عزیزم...ببخشید من موهامو قبلا دکوکرم کرده بودم و رنگ شکلاتی گذاشته بودم و خوش رنگم بود ریشه های ...

سلام عزیزم.اره میشه اون دکو کرم نارنجی کرده موهاتو .اون رنگی که داری رو با اکسیدان ۶بزار درست میشه

سلام عزیزم.اره میشه اون دکو کرم نارنجی کرده موهاتو .اون رنگی که داری رو با اکسیدان ۶بزار درست میشه

دوباره نسکافه ای و دودی و شکلاتی رو با اکسیدان ۶درصد قاطی کنم یا شکلاتی تنها؟نارنجیش گرفته میشه؟

2706