2737
2734
عنوان

ما چرا انقدر مریض می شیم 😮‍💨

218 بازدید | 21 پست

از ماه مهر که پسرم راهی مدرسه شد تا الان 

ماهی یبار مریض میشیم 

یعنی اول پسرم مریض میشه دنبالش من 

آخه این چه ویروسیه چرا از بدن خارج نمیشه یعنی ما مشکل خاصی داریم ؟😩

دو سه هفته کاملا خوبیما یهو دوباره گلو درد و آبریزش بینی و ....تو عمرم انقدر مریض نشده بودم که پارسال تا امسال شدم

چندماهی میشه  لنف گردنم متورم شده میترسم 😪

انتظار یعنی مرگ کِشدار ! 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

معمولا بچه هایی که کم میرن بیرون و خونگی هستن و بهداشت بالا دارن سالهای اول مدرسه خیلی مریض میشن انقد که بدنشون دیگه ایمن بشه.چون بدنشون قبلا در معرض ویروس نبوده یهو تو مدرسه مواجه میشن.شاید بچه شما هم اینطوریه‌..خودت لاقل واکسن انفولانزا بزن امسال...درباره لنف نمیدونم .پیگیر شو

2738

هرموقع احساس کسلی کردی و حس کردی داری مریض میشی سریع دو روز پشت هم یه جوشان ویتامین سی بخور 

شاید مریض بشی بازم ولی حداقل بدنت کم توان نمیشه و نمیوفتی

وَالـْـعـَـصـْـر کـِه بــی عـِشْـــقِ تـْـو، مـَن خُـسْـرانـَـم♥️

همه همینطورن

دیگه تایم نداره مریضی که بگی پاییز وزمستون سرماخوردگیه و تابستون اسهال واستفراغ...

دیگه همه فصلا ادم درگیره.

من که همممش نفرین این چینی ها میکنم که از وقتی کرونا اومد این وضعیتمون شد.

کی قبلا انقدر مریض میشدیم؟

روزی یک عدد سیب بخورید.

دمنوش پونه کوهی بخورید.

شربت شیره انگور زیاد بخورید.

ارده شیره بخورید صبحانه.

اینا ایمنی بدنتون رو بالا میبره.

بعد از اینگه خوب میشید تمام روبالشی ها و ملحفه ها رو بشور. کلا هفته ای یکبار باید شسته بشه.

معرفی کتاب: دزیره، بازمانده، صد سال تنهایی، ناطور دشت، دروغگویی روی مبل، مغازه خودکشی، سگ ولگرد، دارالمجانین، بوف کور، تادیب، زن زیادی، سه قطره خون، بازگشت، دنیای ناتمام، چهل و یکم، من پیش از تو، چشمهایش، آسو، بیکران تنهایی، وقتی نیچه گریست، شازده کوچولو، مسخ، مدیر مدرسه، زنده به گور، بنجامین باتن، مکالمه با یک گاو پرست، بادبادک باز، هزارخورشیدتابان، قلعه حیوانات، دختری که رهایش کردی، ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد، جنایت و مکافات، کیمیاگر ...🌹🌷🌺
معمولا بچه هایی که کم میرن بیرون و خونگی هستن و بهداشت بالا دارن سالهای اول مدرسه خیلی مریض میشن انق ...

اره بیرون کم رفته 

خدا بخیر کنه 

برای لنف هم آنتی بیوتیک خوردم نرفت استرس شدید دارم دعام کن

انتظار یعنی مرگ کِشدار ! 
2706