2733
2739

خیلی مهمه باهم سطح خودت 

اینام که میگن اخلاقو اینا همش کشکه 

وایب خوبی نگرفتم

بالاخره وظیفه مرده

وشغل خوبش جز شانس واقباله

متاسفانه بعضی کاربرا برای جلب توجه طوطی وار یه سری جملات رو تکرار میکنن و اصلا متوجه معنیش تو دنیای واقعی نیستن

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کی گفته مهم نیست؟

مثلا راننده آژانس با کارمند اداری و بانک اینا یکیه؟

یه کارگر با یه مهندس یکیه؟

یه بقال یا نونوا با پزشک و پرستار یکیه؟

یامثلا یه خیاط با یه موزیسین و ارکستر یکیه؟

حرفا میزنن ها

من عاشق آدم برفیم میدونی چرا؟چون ظاهرو باطنش یکیه همش سفید سفیده...⛄
2742

مهمه 

کی گفت مهم نیست؟

ولی همونجور که پزشک حق ازدواج داره نگهبان و امثال هم حق دارن 

کسی رو با شغلش قضاوت و تحقیر نکنیم 

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
2738
کی گفته مهم نیست؟ مثلا راننده آژانس با کارمند اداری و بانک اینا یکیه؟ یه کارگر با یه مهندس یکیه؟ ...

خیاط و کارگر و راننده و ..چشونه؟

دزدی که نمیکنن 

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷

شغل خیلی هم مهمه 

الان کارگر یا ابدارچی با دکتر و خلبان یکیه مگه ! 

هردو انسان هستن ولی پرستیژ اجتماعی و درآمدشون متفاوته 

آدم باید با هم سطح خودش ازدواج کنه 

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 

خیلی مهمه 

به نظرم هر کسی باید با هم رده خودش باشه 

مثلا یه نفر کادر درمان که شیفت شب باید وایسته من که جز این رشته نیستم  سختی و هر چیزشون درک نمیکنم 

یا یه مهندس پروژه های بزرگ مجبوره شیفت شب بره بتن ریزی اگه هم رشته خودش نباشه درک نمیکنه 

این توی تمام مشاغل هست 

و موقعیت خانوادگی و اجتماعی هم باید در نظر گرفت 

وزن اولیه : ۶۸.۱۰۰   وزن فعلی : ۶۵.۴۰۰ 😊  وزن هدف : ۵۷
خیاط و کارگر و راننده و ..چشونه؟ دزدی که نمیکنن 

چیزیشون نیست 

بحث مقایسه مرتبه و سطح شغل هاست

قطعا یه کارگر و راننده هیچوقت شان و لول یه خلبان و پزشک و مهندس رو ندارن 

من عاشق آدم برفیم میدونی چرا؟چون ظاهرو باطنش یکیه همش سفید سفیده...⛄
چیزیشون نیست  بحث مقایسه مرتبه و سطح شغل هاست قطعا یه کارگر و راننده هیچوقت شان و لول یه خلبا ...

والا همه انسانن 

خلبان با خلبان و ....

کارگرا خیلی هم شریف هستن 

اگه همونا نباشن خلبان خونه نداره 

به هر حال زشته راجع به آدما با حقارت فکر کنیم 

هیچکس حقیر نیست 

2706