2737
2739

من ماه قبل بیست روز ال دی خوردم پریودمو عقب انداختم بعدش پریود شدم این ماه رابطه داشتم فقط جلوگیری طبیعی داشتم علائمی که الان دارم سینه ام درد میکنه و کمی شکمم ورمم کرده و پادرد کمردرد و جوشای ریز زدم اینا علائم پریوده یا بارداری  

پریود

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...

معلوم نیست

ولی در کل طبیعی روش جلوگیری نیست

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
نه نمیخوام سال بعد 

انشالله هر وقت قسمتته و دوست داری یه نی‌نی‌سالم خوشگل.

طبیعی ریسکش خب بالاست

من که قرص میخورم و راحت کردم خودمونو البته قرص رو بخواست کیستم میخورم اما خب دیگه اون مشکلم حل کرده

2740
انشالله هر وقت قسمتته و دوست داری یه نی‌نی‌سالم خوشگل. طبیعی ریسکش خب بالاست من که قرص میخورم و را ...

اصلا دارو بهم نمیسازه تنبلی تخمدانم دارم ولی دارو نمیتونم بخورم بشدت حالم بد میشه 

آره میتونه نتیجه بی‌بی چک قابل اعتماد باشه اما کلا اگر بچه نمیخوای خیلی ریسک طبیعی رو بر ندار عزیزم

حتما مرسی وقت گذاشتی اینو که شرایطشو ندارم اما بعدش دیگه امیدوارم نی نی دار شم 

2706