2737
2734

جدیدا رفته با یک دختره که ازش بدم میاد دوست شده مدام دور اون میپلکه قبلا خیلی باهاش صمیمی بودم اما الان کوچکترین شوخی که باهاش میکنم سریع داغ میکنه امروز با شوخی بهش گفتم فلان کارو نگفت گفت چقدر تو حسودی (البته با خنده ) منم دیگه کاری نکردم و سکوت کردم و خودمو بی تفاوت نشون دادم اما فهمیدم از من چه تصوری داره منی که همیشه سعی می‌کردم بخندونمش و توی مواقع سخت تنهاش نذاشتم فکر میکنه من رقیبشم و یک احمقم .. حقم نبود ...خیلی ناراحتم .‌‌. اون دختره سرد تره و حتی خوشگلتر من زیادی خاکیم فک کنم...

ولی هنوز عادیه ولی من میدونم این دوستی تهش عاقبتی نداره آخرش میره با همون صمیمی میشه .. شایدم مقصر منم شاید خیلی برون‌گرا بودم زیاد همیشه سفره دلمو پیشش باز کردم شایدم من زشتم شاید به اندازه اون دختر زیبا نیستم 💔💔بنظرتون مشکل چیه ؟؟ چیکار کنم؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آروم باش خودتخریبی میکنی چرا

شاید وایبش ب اون بخوره بیشتر، همیشه ک بحث محبت و اینا نیست 

بیخیال باش 

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
2728

دوست صمیمی ته

دوست پسرت که نیست که فکر میکنی چون دختره خوشگل تر بوده رفته سمتش

این چه فکراییه که میکنی

واقعا چرا فکر میکنی مشکل از تو بوده

چرا خودت رو به چشم مشکل میبینی

❤ برای توی سایت، ول چرخیدن😂 برای دکمه ی ،حذفیدن😂  برای کاربریم، کاربریت، کاربرامون😂  برای تعلیقی ها، که جون میدن😂 برای لایک و پست و تاپیک  و تعلیقی/ برای حسرتای پر، بازدیدی/برای نمک یا شکر حلیم و دریا/برای تاپیک های منشوری/ برای کاربرای مرد و جنگ و دعوا /برای بچه مچه های کنکوری/ برای کاربری و احتمال انقراضش😁 برای مادره سلیطه بازش/برای شوهر و خانواده اش/فقط طلاق فقط طلاقه، ادامش/برای چهره های غمگینه کاربرامون/برای دروغ هایی که بر ملا شد/برای باردارای پا به ما مون/برای شام و ناهارا چی دارین؟/برای مجرد و اسب سفیدش/برای ساقیم، ساقی ات، ساقیامون/ برای کاربرای تعلیقی/برای داستانای دروغی/ برای شوهرت، خواهر شوهراتون/برای فحش و ، آقایی گفتناتون/  برای کاربرای دلشکسته/برای پست های طوماری/برای تاپیک های ماورایی/برای سیزده ساله های بچه دارو/برای مادرای خانه دار و❤️ برای تمام روشن فکریامون/برای مدال گزارش گرامون/ برای پلو پز و سم خالص/برای آرامش ، دلامون/برای وقیح و کارناپسندش/برای کاربرای بالا بلندش/برای برای سارا و مریمامون/برای جعفر و غلام و ممدامون/برای شوهر جنتلمن اتون/برای آرامش کاربرامون/برای شوهرم، شوهرت، شوهرامون😂‌😂👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇برای همه به جز نی نی یارا و مونا تهرانی 😏😂😂😂😂😂😂❤️الهی حال دلتون همیشه خوب باشه❤
دوست صمیمی ته دوست پسرت که نیست که فکر میکنی چون دختره خوشگل تر بوده رفته سمتش این چه فکراییه که م ...

اخه نه فقط واسه دوست همیشه همین بوده تو هر رابطه ای من به بقیه ترجیح داده شدم حتما مشکل منم

اخه نه فقط واسه دوست همیشه همین بوده تو هر رابطه ای من به بقیه ترجیح داده شدم حتما مشکل منم

میدونی مشکل چیه

تو هر چی راجب خودت فکر کنی آدما همونو نسبت بهت جذب میکنن

تا وقتی خودتو مشکل ببینی آدما ایراداتت رو میبینن

جوری باش

جوری رفتار کن

که آدما جذبت شن

دوست داشته باشن باهات هم صحبت شن

❤ برای توی سایت، ول چرخیدن😂 برای دکمه ی ،حذفیدن😂  برای کاربریم، کاربریت، کاربرامون😂  برای تعلیقی ها، که جون میدن😂 برای لایک و پست و تاپیک  و تعلیقی/ برای حسرتای پر، بازدیدی/برای نمک یا شکر حلیم و دریا/برای تاپیک های منشوری/ برای کاربرای مرد و جنگ و دعوا /برای بچه مچه های کنکوری/ برای کاربری و احتمال انقراضش😁 برای مادره سلیطه بازش/برای شوهر و خانواده اش/فقط طلاق فقط طلاقه، ادامش/برای چهره های غمگینه کاربرامون/برای دروغ هایی که بر ملا شد/برای باردارای پا به ما مون/برای شام و ناهارا چی دارین؟/برای مجرد و اسب سفیدش/برای ساقیم، ساقی ات، ساقیامون/ برای کاربرای تعلیقی/برای داستانای دروغی/ برای شوهرت، خواهر شوهراتون/برای فحش و ، آقایی گفتناتون/  برای کاربرای دلشکسته/برای پست های طوماری/برای تاپیک های ماورایی/برای سیزده ساله های بچه دارو/برای مادرای خانه دار و❤️ برای تمام روشن فکریامون/برای مدال گزارش گرامون/ برای پلو پز و سم خالص/برای آرامش ، دلامون/برای وقیح و کارناپسندش/برای کاربرای بالا بلندش/برای برای سارا و مریمامون/برای جعفر و غلام و ممدامون/برای شوهر جنتلمن اتون/برای آرامش کاربرامون/برای شوهرم، شوهرت، شوهرامون😂‌😂👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇برای همه به جز نی نی یارا و مونا تهرانی 😏😂😂😂😂😂😂❤️الهی حال دلتون همیشه خوب باشه❤
2740
اما مگه من چیم کمه؟

عزیزم گفتم بحث بحث وایبه، و اینکه آدما بهشون زیاد خوبی کنی دور برمیدارن تو چیزیت کم نیس 

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃