2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم والا یه دکتر برو 

نیل هستم🥹💜🍇یه عدد دختر شمالی🫶🏻🌿🌈بهترین،زیباترین تاریخ زندگیم 𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه🥹❤️دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚توی شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️ تحت هیچ شرایطی،قهر نمیکنم،کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم، اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم، تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛لطفا توی تاپیک های مذهبی تگم کنید🫠💕درخواست دوستی ممنوع🫣❌️حامی طبیعت و حیوانات🫶🏻💙🌿در حال رشد🥹💕
2728

ببین عزیزم تاعکس ندی متوجه نمیشیم چی میگی.اصلامیدونی چیه تاعکس ندیدی نمفهمیم سینه کجاست وچیه🤣🤣🤣🤣

احتمالابه لباس زیرت حساست کردی.یه چندوقت لباس نخی بپوش ولباس زیراستفاده نکن.یااگه هم کردی نخی ونرم باشه

2738
خانما منم مجردم بعضی وقتا از سینم شیر بیرون میاد یا نوکش ورم می‌کنه بخاطر چی اینجور میشه؟؟ خیلی میتر ...

پرولاکتینت بالاست

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
@niniyar_3    

چقدر مسخره خداییش

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
2706