2737
2734
عنوان

شوهرم از رفت آمد بدش میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1473 بازدید | 64 پست
منم شوهرم همینه بعد۱۳سال فهمیدم اشتباه کردم الان هرجور باخانوادم رفتارکنه بلخانوادش رفتارمیکنم

فقط عمرجوونیمون رفت😔

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍
شوهرمنم اینجوریه فقط دوست داره خونوادش بیان خونمون ولی دیگه هیچکس .....من ی استان دیگم ازخونوادم وخو ...

همیشه با خانوادت همینطوره؟ اگه جوابت بله هست تو هم باخانواده این بی فرهنگ مثل خودش رفتار کن اصلا گرم نگیر باهاشون اگه هسرت اعتراضی کرد بگو از تو یاد گرفتم که نباید خانواده طرف مقابل رو دوست داشت!

نمی گویم دستم رابگیر، یقین دارم که دستانم همیشه در دستان گرمت بوده، خدای من! هرگز دستهایم را رها نکن که من گم میشوم میان ازدحام گرگها و آدمها!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرمنم اینجوریه فقط دوست داره خونوادش بیان خونمون ولی دیگه هیچکس .....من ی استان دیگم ازخونوادم وخو ...

بمیرم برات..توهم میخاسی باخانوادش سرد برخورد کنی عزیزم باید جوری برخورد کنی حساب کار دستش بیاد

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
2728
بمیرم برات..توهم میخاسی باخانوادش سرد برخورد کنی عزیزم باید جوری برخورد کنی حساب کار دستش بیاد

دلم نمیاد پدرش سرطان بدخیم داره هریه مدت میاد خونمون بابرادرسوهرم مادرشوهرم چندهفته میمونن چون نزدیک تهرانیم خداشاهده باجون دلم براش همه کارمیکنم  ولی اخرش چی ....هم اونا پشت سرمن همش دارن حرف میزنن عروسمون اله بله هم شوهرم که هیچی به چشمش نمیاد

میدونی چیه ایناادماازریشه ذاتشون بده ودرست نمیشن

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍
2740
همیشه با خانوادت همینطوره؟ اگه جوابت بله هست تو هم باخانواده این بی فرهنگ مثل خودش رفتار کن اصلا گرم ...

اره همیشه ولی اون بره شهدستان خونه پدرم نهایت احترام بش دارن ولی خب اون ذات درستی نداره ..‌.متاسفانه

😑😑😑😑😑😑😕😕😕😕😕😕عجب خب مردو بی عزت کنی اونم متقابلا زنشو ادم حساب نمیکنه اینک نشد زندگی جنگه ...

منکه راهکاری جز این درقبال چنین مردای بی درکی ندارم بخدا چی بگم مرد خوب اونیه ک ب خواسته زنش احترام بزاره 

الان مردی ک میزنه تو گوش زنش و میگ اگ بیاد شبو جهنم میکنم 

یا مردیک واسه دوتا مهمونی بحث راه میندازه و جنجال بپا میکنه ب نظر شما خیلی زنشو مورد احترام قرار میده؟یا ب قول شما این مرد زنشو ادم خساب میکنه اصن؟

از نظر شما صلح وقتیه ک مرد دستور بده مرد کتک بزنه مرد فحش بده این ارامشه ولی اگ تو متقابلا بد شدی این میشه میدون جنگ این میشه پایان صلح و خراب کردن ی زندگی و بهم زدن ارامش؟

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓
دلم نمیاد پدرش سرطان بدخیم داره هریه مدت میاد خونمون بابرادرسوهرم مادرشوهرم چندهفته میمونن چون نزدیک ...

اره درست میگی اما قلب ادم اتیش میگیره بهش بگو من از ترسم نیست از ذات خوبمه وگرنه میتونم از خانوادت سرد استقبال کنم بگو ازت بعنوان همسر توفع دارم ازهر ده باری خانوادت میان یبار ک خانواده من میان با روی باز استقبال کنی باعث میشه روحیه بگیرم دلم ب زندگی گرم بشه باخانوادت مهربون باشم

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️

اگر از اول و قبل از ازدواج بهت گفته بود که اهل رفت و آمد نیستم که هیچی پذیرفته بودی از قبل اما اگه بهت نگفته بود و حالا متوجه شدی و این قضیه اذیتت می کنه باید بهش بگی که تو از اول به من نگفتی که حالا توقع قطع رابطه با فامیل رو داری.در کل اگر همسرت مرد خوبیه و کنارش آرامش داری به خاطر فامیل باهاش نجنگ اما به گوش فامیلها برسون که ایشون اهل رفت و آمد نیست تا دیگه از این چیزها پیش نیاد.انشاالله با فامیل خودش هم همینطوره دیگه؟!

نمی گویم دستم رابگیر، یقین دارم که دستانم همیشه در دستان گرمت بوده، خدای من! هرگز دستهایم را رها نکن که من گم میشوم میان ازدحام گرگها و آدمها!!
من باید با یکی مثله شوهر تو ازدواج میکردم چوم از رفت و آمد بیزارم

منم😂

بیزار نیستم ولی نمیدونم چم میشه وقتی میشنوم میخواد مهمان بیاد😂

ولی بایکی ازدواج کردم به شدت برونگرا و اجتماعی و اصلا یه وضعیه🙁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706