2733
2734

وقتی یه خانم تاپیک میزنه شوهرم خیانت کرد همه فوش میدن شوهرشو حتی بعضیا دعا میکنن بمیره ولی وقتی یه خانم تاپیک میزنه میگه بخاطر سردی شوهرم مثلا با یه مرد دیگه در ارتباطم اکثرا دلداریش میدن اشکال نداره کاریه که شده مهم اینه پشیمون شدی یا یه عده میگن الهی چقدر شوهرت بده که اینجور میکنی؟؟ آقا خیانت خیانته دیگه یه کار کثیف که فرقی بین زن و مرد نداره

پ ن: اصلا طرفداری کسیو نمیکنم فقط جالب اومد برام چرا اینجوریه و واقعا به این معتقدم که هیچ دلیلی برای خیانت وجود نداره!

قشنگترین نصیحت زندگی رو عمم بهم کرد:                                که گفت یه جور زندگی کن که من فـوش نخورم😐😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

نه همچین تاپیکی ندیدم اتفاقا برعکسش رو دیدم ک زن و می‌کوبیدن ولی نردرو خب میدن و کاربران هم گلایه داشتن

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             

من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.

باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.

صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.

بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.

و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست.

من که زبونم به جای مو نیش در اورد از بس اینو‌گفتم،ولی مثلا میخوان از همحنس خودشون دفاع کنن،

جدیدا هم یه موجی راه افتاده دفاع از خانمایی که با چند نفرن یا با مرد متاهلن ،به بهونه ی اینکه اونا از روی فقر اینکارو میکنن و مجبورن پس کسی چیزی بهشون نگه تا اوف نشن

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

چون نی نی سایت میان درد میگن تا التیام پیدا کنن و راه چاره پیدا بشه، همون آقا هم بیاد بگه خانمم خیانت کرده همه براش دلسوزی میکنن و راه کار میدن بهش

پ ن : همیشه هم اینجور نبوده که به خانم خیانتکار بگن اشکال نداره، گاها دیدم شستنش پهنش کردن کف جاده

منو تو تاپیک های عاشقانه تگ کنید عاشق عاشقانه هاتونم   تو خاستگاریاتون نامزدیتون ، عروسیتون و ....

نگران نباش، آقایونم باهم حرف زدنی همینن، چه بسا بدتر، مثلا دلشون برای یه زن خیانت دیده بسوزه میگن شوهر باید یه جوری اربتاط بگیره که زنش نفهمه که اذیت نشه،، یعنی تحت هیچ شرایطی حاظر نیستن خودشونو فراتر از آلت متحرک فرض کنن و حق خودشون میدونن و پشیمونم نمیشن

2706