2733
2734

من پیجم  واسم خیلی مهمه امروز بی دلیل تعلیق شدم

بعد خواستم وارد شم گفت ثابت کن خودتی و ربات نیستی یه سلفس بگیراز خودت و اینکارو کردم بعد رمز ایمیلمو خواست  اخه چرا اینطور شد 

شده مال شماهم اینطوری بشع و برگرده؟؟؟؟

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
گزارش زدن برات زیاد که بشه بسته میشه 

پیج من پی وی بود چه کسی میتونه گزارش بزنه اخع ن از این نیست چون همش میگه ثابت کن خودتیو ربات نیستی چهرتو نشون بدا نشون میدم ولی بازم خبری نیست

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
2740
اره برای منم پارسال اینطوری شد کاملا یهویی، پیجمم برای ۴ سال پیش بود کار خاصیم نکردم اما کلاااااا دل ...

وای برنگرده خیلی ناراحت میشم انقد خاطره تو اون پیجم هست 

اره مال من عید پرید یک ماه نداشتم بعد رمزو زدم وارد شدم

دعا کن مال منم برگرده نوشته اگه تا یماه برنگشت کامل پاک میشه اکانت

پیج من پی وی بود چه کسی میتونه گزارش بزنه اخع ن از این نیست چون همش میگه ثابت کن خودتیو ربات نیستی چ ...

نه کامنت گذاشتی جایی و گزارش زدن

برای منم همین شد آخرش هم برنگشت

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
اره مال من عید پرید یک ماه نداشتم بعد رمزو زدم وارد شدم

از تو هم سلفی خواست؟

نه کامنت گذاشتی جایی و گزارش زدن برای منم همین شد آخرش هم برنگشت

من جایی کامنت نمیزارم 

2706