2737
2734

دختره🌝🫀

احساساتی و هنرمند و معنوی

اهل شعر و کتاب و محبت به طبیعت و نقاشی

پسره🌚🧠

منطقی و مادی

عاشق پول و تلاشگر و حمایتگر

به هنر زیاد توجه و شوقی نشون نمیده

❌هرگونه درخواست دوستی از طرف اقایون پیگرد قانونی دارد❌

ترکیب جالبیه

چندماه پیش که کاربری قبلیم (مامانجانم) ترکید من این کاربری رو ثبت کردم و اون موقع چون حال روحیم خوب بود واقعا انرژی مثبت بودم،نمیدونم کسی کاربری مامانجانم رو یادش هست یا نه اما عادتم بود که هرشب میومدم درمورد روزمرگی هام و حال خوب تاپیک میزدم یه وقتاییم افسانه یا داستان های واقعی میذاشتم. این اسم کاربریو انتخاب کردم چون با حال اون موقعم همخوانی داشت اما بعد یه مدت کوتاهی دوباره افسردگیم شدید شد و دوباره حالم بد شد و دیگه انرژی نداشتم که حال خودم رو خوب کنم و به بقیه منتقل کنم🥲اینکه دیگه این کاربریم مث کاربری قبلم نیس اینکه حال دلم خوب نیست و مشکلاتی دارم که اجازه نمیده انرژی مثبت باشم دست خودم نیست.اینکه بعصی از تاپیکام ناراحت کنندس هی نیایین بگین که برعکس اسمت پراز انرژی منفی هستی چون واقعا ناراحت میشم و هر کسی میدونه همه ادما یه جاهایی از زندگیشون غمی دارن که اجازه حال خوب رو بهشون نمیده🥲

متاسفانه دختر مجبووور میشه خودشو سانسور کنه توی این رابطه.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

اگر برای دختر درک شدن احساساتش و فهم جهان درونش مهمه، به احتمال زیاد به مشکل برمیخورن

ارتباط بدون خشونت (nvc) یک تکنیک برای برقراری ارتباط موثر و درست با دیگرانه که من بهش میگم معجزه‌ی nvc 😊
چرا

من اصلا به کلمه پسره دقت نکردم فک کردم دوتا دخترن که باهم دوستن😂اونجوری جالبه

ولی برای ازدواج و زندگی واقعی بنظرم به مشکل میخورن چون روحیات متفاوتی دارن

چندماه پیش که کاربری قبلیم (مامانجانم) ترکید من این کاربری رو ثبت کردم و اون موقع چون حال روحیم خوب بود واقعا انرژی مثبت بودم،نمیدونم کسی کاربری مامانجانم رو یادش هست یا نه اما عادتم بود که هرشب میومدم درمورد روزمرگی هام و حال خوب تاپیک میزدم یه وقتاییم افسانه یا داستان های واقعی میذاشتم. این اسم کاربریو انتخاب کردم چون با حال اون موقعم همخوانی داشت اما بعد یه مدت کوتاهی دوباره افسردگیم شدید شد و دوباره حالم بد شد و دیگه انرژی نداشتم که حال خودم رو خوب کنم و به بقیه منتقل کنم🥲اینکه دیگه این کاربریم مث کاربری قبلم نیس اینکه حال دلم خوب نیست و مشکلاتی دارم که اجازه نمیده انرژی مثبت باشم دست خودم نیست.اینکه بعصی از تاپیکام ناراحت کنندس هی نیایین بگین که برعکس اسمت پراز انرژی منفی هستی چون واقعا ناراحت میشم و هر کسی میدونه همه ادما یه جاهایی از زندگیشون غمی دارن که اجازه حال خوب رو بهشون نمیده🥲
2740
برا دختره ممکنه یکم سخت باشه ،فک کن با خوشحالی راجب نقاشی ونگوک حرف میزنی یا میکشیش برا اون اصلا فرق ...

اتفاقا دقیقا همچین احساسی دارم

نقاشیشو میکشم ولی حس خاصی نداره در صورتی که این برای من بزرگترین هدیه س

اگر برای دختر درک شدن احساساتش و فهم جهان درونش مهمه، به احتمال زیاد به مشکل برمیخورن

مهمه براش

من وگان بودم بخاطرش گوشت میخورم دوباره

میکنه تا حدی

اشتباهه. یه روز چشم باز میکنه خودشو نمیشناسه! میبینه عمرش هدر رفته و حتی زندگی رو اونجور که قلب و مغزش میخواسته نکرده!

اگه قرار ب تغییر و مچ شدن باشه هردو نفر پایاپا لازمه گره بخورن توی همدیگه. نه فقط ینفر رابطه خودشه ببره باز کنه حلقه بشه توی طرف مقابل و خودشو جوش بده! و اینطور زنجیر بشن!!!! ‌

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
مهمه براش من وگان بودم بخاطرش گوشت میخورم دوباره

من اگر باشم ادامه نمیدم چون روحیاتم درک نمیشه و در طولانی مدت آسیب می بینم

ارتباط بدون خشونت (nvc) یک تکنیک برای برقراری ارتباط موثر و درست با دیگرانه که من بهش میگم معجزه‌ی nvc 😊
مهمه براش من وگان بودم بخاطرش گوشت میخورم دوباره

بیخیال اسی ،پسر امیر قطر بود هم ارزش اینکارو نداشت که بخاطرش شخصیت خودتو خورد کنی و از روی احساسات خودت بگذری 

منم شخصیت مشابه تو دارم و کاملا میفهمم چقد سختهههه 

دو نفر 

از دو دنیای مختلف

که صرفا میتونن به عنوان دو خط موازی گاهی از دنیاهای هم صحبت کنن ک در نهایت دید مختلف ب رو هم بشنون ولی کنار هم دووم نمیارن ب نظر من دختره میبره خسته میشه و حیف روح لطیفش

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
بیخیال اسی ،پسر امیر قطر بود هم ارزش اینکارو نداشت که بخاطرش شخصیت خودتو خورد کنی و از روی احساسات خ ...

دقیقا انگار خودت بکوبی تخریب کنی اگ خود اسی منظور تاپیکشه که باید بگم نابود کنندس به روز چشم باز میکنی میبینی میون ویرونه های روح و قلبت نشستی اشک میریزی و خودت تو آینه هم نمیشناسی 

پولدار ترین پسر عالم هم ارزش نابودی شخصیتت رو ندارع 

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
2706