2733
2734

۶،سال هر جور ناراحتی و غصه ای داد بهم عشق محبت دوست دارم یا حتی یه شاخه گل حسرت شد برام

همیشه و همه جا فقط مادرش سرمادرش و خانوادش زندگی نذاشت برامون تمام زندگیش خانوادش بود.کتک زدناش کینه ای بودنش قهر کردنای یک ماهش .قهر با خانوادم تنها گذاشتنم و بزرگترین ضربه بخشیدن بیشتر مهریه ام بود که مادرش خاسته بود 

والانم در نهایت نامردی دادخواست طلاق دادنش...

دیگه برام این آدم مرده ...

ولی منم با خودش کشت ....من دیگه زندگی عادی ندارم...

امیدوارم از این به بعد زندگی روی خوششو بهت نشون بده

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

لایق تو بهتریناست چون خدا دوستت داره خواسته از این شخص ازادشی تا ادم بهتری سر راهت قرار بده و طعم خوشی رو بچشی

ما هیچ وقت داستان را از زبان شیطان نشنیده ایم!!!!!....به بی دردان بیان درد دل دردی دگر باشد!!!!!

چرازبخشيدي همون موقع جدا ميشدي وسلام 

درسته بد بوده باهات بد تا كرده ولي تو چرا با خودت بد بوديو قيدشو نزدي

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
2740

هیچ نفرینی نکن بسپارش دست خدا و تمام.مهریه تم نقد بگیر و بپارش به خاک .خدارو شکر کن که یه ادم به درد نخور و سمی داره اززندگیت حذف میشه

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️