2737
2739
عنوان

چقدر روستایی ها کار میکنن

191 بازدید | 15 پست

خاله من روستایی با عروسش اون روز رفتیم خونشون اینقدر کار می‌کردن من جای اونا خسته شدم😐واقعا زحمت کشن گوسفندهای میبرد پسرخاله چراع عروسشون میرفت طویله رو تمیز کنه به مرغ خروس ها دون بده خالم شیر میدوشه پنیر ماست میزنه از ساعت ۶ صبح بیدار میشن😮‍💨😮‍💨چقدر سخته واقعا غذا هم بزارن ظرف هم بشورن

ولی با صفاست

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
اونا کار نکنن مریض میشن  میدونی چقد حالشون خوبه؟ماها انقد بیکارمیشینیم فکرو خیال میکنیم حال و ...

اره قدر نمیدونن خاله من اینقدر پوستش سفید صاف مونده 

اونوقت ما این همه می‌رسیم آخر این

ماهم روستاییم خالم اینا یه روستای دیگه اونا هم فعالیتشون زیاده همه کار میکنن حتی دختر خالم خودش گوسفند قربونی کرد ولی ما یه مرغ میبینیم جیغ و داد میکنیم 

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2738

زنهای روستایی واقعن شیر زنن

فقط 34 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میشه برای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستی؟                                               الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم🤍
ماهم روستاییم خالم اینا یه روستای دیگه اونا هم فعالیتشون زیاده همه کار میکنن حتی دختر خالم خودش گوسف ...

نه اتفاقا من با حیوونا خیلی خوبم سگ مرغ خروس هرچی ببینم خوشم میادولی از لبنیات متنفرم 

ماهم روستاییم خالم اینا یه روستای دیگه اونا هم فعالیتشون زیاده همه کار میکنن حتی دختر خالم خودش گوسف ...

یا خدا چه دلی داشته

تا ۴ سال پیش نمیدونستم اینقد خوش شانسم و بخت و اقبالم بلند هر روز خدا یه حال اساسی میده منتظرم بعدیهاشم ببینم  
اره قدر نمیدونن خاله من اینقدر پوستش سفید صاف مونده  اونوقت ما این همه می‌رسیم آخر این

بله چون با فعالیت زیادشون هورموناشون انقد تنظیم و فعاله پوستشون اینه اس .اکثراام کم پیش میاد مریض بشن چون نسبت ب ما غذاها‌شون طبیعی و فسفوداینا نمیخورن

بااون همه کارم ببخشید انقد عرق میکنن همه سم هایی ک تو بدنشونم هس دفع میشه و بدنشون سالم

بله چون با فعالیت زیادشون هورموناشون انقد تنظیم و فعاله پوستشون اینه اس .اکثراام کم پیش میاد مریض بش ...

فرش هاشون پشمی طبیعی غذاهاشون کره ماست پنیر گوسفند گوشت طبیعی سحر خیز آره خبوچیزیشون نمیشه سرشون بزارن روی بالش میرن تو خاب ولی من تا ۳ ساعت غصه خیال به زور خوابم میبره 

2706