2733
2739
عنوان

بچه ها دوستم داره مهاجرت میکنه بعد،،،،

| مشاهده متن کامل بحث + 690 بازدید | 32 پست
یه یادگاری بهش بده 

چی مثلا

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

کادوت معنوی باشه یه کلیپ درست کن از عکس هایی که با هم گرفتید 

یا استوری کن عکسش و این شعر 

اوقات خوش آن بود که با دوست بسر رفت باقی همه بی حاصلی و بی خبری بود

من یه کاربری قدیمی هستم بنام نازناز که از سال 91 عضو بودم ولی ویندوز عوض کردم و پسوردم رو یادم نیومد
2742
بستگی به رابطه تون داره اگر نزدیک بوده اره یک یادگاری میتونی بدی

یه پیشنهاد بدین

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 

کجا میره؟

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...بابغته آ🕸️🐩هشت زبانه‌م✌🏻
2740

بنظرم از این گوی ها ک به عنوان شبخواب استفاده میشه بگیره از این کوچیکاش

داخلش دوتا دخترن که همو بغل میکنن

درسته دگ از مد افتاده اما تصمیم دارم یدونه واسه دوستم بگیرم

خودم قبلا داشتم خیلی خوشگله

چی مثلا

من وقتی جاریم میخواستن مهاجرت کنن خب دیگه بیشتر از نفری ۳۰ کیلو که نمیتونن ببرن بهش زنگ زدم گفتم دلم میخواد یه چیزی برات بگیرم بعد کلییی اصرار گفت خوراکی باشه چون دارم کلی خوراکی میبرم 

منم براش زعفرون گرفتم و خلال بادوم 😅😅😅پسرمم برای پسر عموش اسباب بازی لگو خرید 

ولی خب بنده خدا ها واقعا محدودیت جا دارن 

یه چیزی بگیر که جا گیر نباشه 

یه انگشتر یا گردنبد یا یه عکس که تشکیل شده از چندین عکس قدیمی که خاطره خوب دارین 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
کجا میره؟

آلمان

یه پیشنهاد بدین

والا همچی به نوع رابطتون داره

میتونی یک زیورالات بگیری براش مثل دستبندی چیزی یا ساعت

یا قاب عکسی از عکس خودتون 

یا خوراکی که دوست داره مثل خشک باری چیزی لواشکی 

ببین چی دوست داره سخت نگیر فقط براش لحظه قشنگی بساز

یا برای بچه اش یه چیز کوچیک بگیر

2706