2733
2734

عاره من ، ادکلن Zolo ، وومنش

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! موو آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ان بی دارم شیرین دوس دارم عطر سلیقه آیی هست 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
2728
کازاموراتی  البته اصلش  هر رنگش فرقی نمیکنه محشر اندر محشره

از اونایی که رد میشن عطرش میمونه هست .اینقد دوس دارم یه ادکلنی بزنم خودم برم عطرم باشه 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

ورساچه مشکی 

ایفوریا 

محااااال ممکنه این دوتا رو بزنم و چند نفر بهم نگن چه بوی خوبی میدی 

حتی تو خیابون از کنارم رد میشن برمیگردن صدام میکنن و بهم میگن مخصوصا ورساچ مشکی رو

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)
2740
چه عطری این طوره 

دختر همسایمون میزنه وقتی از آسانسور می‌ره و از کوچه عطرش میمونه .

از اونایی که رد میشن عطرش میمونه هست .اینقد دوس دارم یه ادکلنی بزنم خودم برم عطرم باشه 

۴ دور لباساتو بشوری باز عطرش هست 

ولی اصل 

چون مغازه ها دارن دو سه میلیون میگن اصله 

اورجینال حول و حوش ۱۰ ۱۲ تومنه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
میشه اسمش رو بگید 

خودمم نمی‌دونم بخاطر همین پرسیدم اصلن با همسایه ها حرف نمی‌زنم صداش کنم ازش بپرسم میترسم بگه به تو چه 🙄

2706