2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

والا معیار من محل زندگی نیست 

و بنظرم همه آدم ها هم شریف نیستند و زن و مرد نداره

ما دشمن همدیگه نیستیم اگه نظرمون با همدیگه فرق میکنه، پس نخواه با بی احترامی حرفت را به کرسی بشونی. 

بعضی ها تا میایی تیکه بندازی میان میگن

از ادبیاتت معلومه از کجایی 

واقعا برای همچین ادمایی متاسفم که چون خودشون موقعیت داشتن و تو یک شهر مثلا بزرگ  بزرگ شدن فکر می کنن خیلی ادم و با اصل و نصبن ولی اونیکه تو شهر کوچیک بزرگ شده حتما بی فرهنگ بی اصل و نصبه

خجالت نمیکشن هرچی به ذهنشون میاد میگن 

2740

من زیاد تجربه ندارم اما به نسبت دخترای روستا و شهر که دیدم دختر شهری داریم که پولداره و خب خیلی برای خودش خرج کرده خیلی روی توانایی‌ها مهارت‌هاش ظاهر خرج کرده

دختر روستا به صورت طبیعی یه سری مهارت‌ها رو یاد می‌گیره و از لحاظ ظاهری هم که نگاه بکنیم نمی‌دونم به خاطر آب و هواست یا به خاطر چیه که پوست و مو ظاهر خوبه خیلی هم آدمای صاف و ساده‌این . به خاطر همین گاهاً ازشون سو استفاده میشه و شاید کسی قدرشونو ندونه

من روستا رو بیشتر دوست دارم با وجود همه بدی‌هایی که داره به نظرم خوبیاش بیشتره . مثلاً هم مرد سالاری هست و هم مردای خوب و ساده‌ای هستند که واقعاً حرف گوش کنند و قدر زن و زندگی رو می‌دونن تمام تلاششونو برای زندگیشون می‌کنند