2737
2739
عنوان

دیشب باغ بودیم با مادرشوهرم

399 بازدید | 20 پست

شوهرم زن بابا داره

مادرشم هست و دوتاهوو باهم تا به امروز زندگی کردن 

بعد دیشب ما رفتیم باغ خودمون مال شوهرمه.

زن باباش شروع کردن گلایه از پدرشوهرم..گریه شم گرفت

انقد اشکاش ریخت یاد پسرش افتاد الان فک کنم وضعیتش خوب نی .هم از نظرمالی هم زنش فک کنم معتادم شده.زن باباهه ولی حرفو میکشید سمت شوهرم و ما بین حرفاش میگفت آره پسرم بدبخته پدرش ظالمه ظلم کرده ۲۰ سالش بوده زنش داده.رفته سرکارفیلم برداری باز پدرش نذاشته ادامه بده رفته نمیدونم کجانزاشته .ولی اینا(اشاره به شوهرم)درس خوندن اصلا ب پدرشون گوش نمیکردن هیچ کمکی بهش نکردنو نمیکنن ولی پسر من بدبخته عروسیش این زده خودشو باتصادف زخمی کرده(اشاره به شوهرم)عروسیش قرص دادیم بهش سرپاباشه ازبس استرس کشیده و گریهههه

...من حرفاشو میفهمیدم ادمم بلاخره مادرم...ولی خیلی حس کینه و غرض تو حرفاش بود...بااینکه ادعای دلسوزی داره ... نظرتون برام مهمه.چجوری باهاش برخوردکنم؟

وا

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
من دلم سوخت ولی یه وایب منفی بزرگی گرفتم

اره معمولا حرفای منفی همینجو توجه نکن چون اگه توجه کنی کم کم به کوچیکترین حرفاشون حساس میشی..حتی به شوهرتم چیزی نگو بیخیال ..

چطور چرا

حتی اگه به تو هم میگه

به خودت نگیر

اینجوری هی با خودش کلنجار میره میگه چرا نپرید جوابمو بده؟چقدر قوز هس جواب منو نداد؟

اگه من بودم جواب میدادم

کم کم متوجه میشه با کسی طرفه که زرنگه با سیاسته

سر حرفای پوچ که عین باد یه روز این طرفه یه روز اون طرف روان خودشو نابود نمیکنه

2706