2733
2739
عنوان

عمل هایمنکتومی

123 بازدید | 22 پست

سلام ببخشید کسایی ک عمل هایمنکتومی انجام دادید بعد چتد روز بخیه هاتون افتادن ؟؟ ۵ روزه گذشته از عملم ولی بخیه هام نیفتادن خیلی میترسم بمونن و نیفتن میشه راهنمایی کنید ، امروزم احساس تیر کشیدن همون قسمت دارم ب نظرتون عفونت کرده؟؟ ترشح ندارم اصلا 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

واییی منم این عملو دارمم سخت بود؟ بی حسی بود یا بیهوشی؟

من چنتا دکتر گفتن بیهوشی ولی چون میترسیدم از اتاق عمل رفتم ی جا دکتر دیگ با بی حسی عمل کرد اصلا درد نداشتم نیم ساعتم طول نکشید 

2742
من چنتا دکتر گفتن بیهوشی ولی چون میترسیدم از اتاق عمل رفتم ی جا دکتر دیگ با بی حسی عمل کرد اصلا درد ...

حالا من برعکس شما از بی حسی میترسم میخوام برم اتاق عمل

درد نداری؟

میتونی کارای خونه رو انجام بدی؟

اگ جواب بدی ممنونم میشم از تجربه هات بگی🥲 من تو تاپیکا قبلی خوندم ک بخیه هاش جذبی هستن

ارع اخه دکتر گفت خشک بشه میفته ولی من چیزی تا الان متوجه نشدم ک بیفته بیرون .... دیروزم رفتم حموم ، حالا تیر میکشه میترسم عفونت کرده باشه 

حالا من برعکس شما از بی حسی میترسم میخوام برم اتاق عمل درد نداری؟ میتونی کارای خونه رو انجام بدی؟

ن ب نظرم بی حسی برو چیزی متوجه نمیشی من از بیهوشی میترسیدم حالا ، دیگ تا الان استراحت میکنم و تا یکی ذوهفته کارای سنگین نمیکنم بیشتر ازیک کیلو چیزی نباید برداری .. 

2740
ن ب نظرم بی حسی برو چیزی متوجه نمیشی من از بیهوشی میترسیدم حالا ، دیگ تا الان استراحت میکنم و تا یکی ...

ببخشید کنجکاو شدم اکه دوست داشتید جواب بدید 

یعنی شما هایمن کاملا بسته بود این عمل انجام دادید ؟

ن ب نظرم بی حسی برو چیزی متوجه نمیشی من از بیهوشی میترسیدم حالا ، دیگ تا الان استراحت میکنم و تا یکی ...

وای من از بی حسی وحشت دارم😂حتی نمیذاشتم دکتر معاینه کنه میگفتم درد میگیرم😂😂

من نمیخوام به کسی بگم ک میخوام برم عمل کنم🥲

کاش حداقل کارای خونه رو بتونم انجام بدم

2706