2737
2734
عنوان

میخوایم خودمون بریم عقد کنیم بعد بگیم ب خانوادها

| مشاهده متن کامل بحث + 22534 بازدید | 328 پست

من هنوز موندم تو کار استاتر 

این همههههههههههههههههههه آدم گفتن نکن نکن نکن 

هنوز نشسته جواب اونایی رو میده که کارشو تایید میکنن یا به نحوی به اون پسره میرسوننش 

ببین الکی به خودت روحیه نده 

نه ارزشی پیش خانوادش پیدا میکنی 

نه آینده خوبی در انتظارته 

من با شوهرم دوست بودم شرایطمم مث تو نبود 

ولی الانم الانه هنوززززززم دارم چوب گذشته رو میخورم 

کمترین میدونی چیه 

همین پسره فردا میگه به زور زنم شدی پدرتو در میاره 

خونه پدر موندن صد شرف داره به این جور ازدواج کردن 

تو به خانواده ای که ۲۶ ساله باهاشون پشت میکنی 

خودتو می‌سپاریم به دست پسری که عرضه نداره خانوادشو راضی کنه 

یا این بهونه 

خودش نمیخواد فقط نمیخواد تو بفهمی 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

یچیزم بهت بگم خانواده پسره راضی نیستن  و مهر رو بهونه کردن   

و اینکه میتونی از خانوادت بگذری؟ هر چقدرم عاشق شوهرت باشی و دو طرفه هم باشه  خیلی وقتا نیاز ب آغوش خانوادت داری  ازدواج یکی دو روز نیست  

همین اقا پسر ک راضی نمیشه ب خاطر تو بره با خانوادش صحبت کنه و راضیشون کنه  پس فردا ممکن راهت راهشو جدا کنه ازت و بره سمت خانوادش

خب وقتی پسره طبق خواسته ی خانوادت پیش میره دیگه چه لزومی داره بدون خانوادت بری عقد کنی؟ شما برین عقد کنین خانوادتم کنارت باشن در این صورت نیازی به حضور خانواده ی پسر نیس

پندی برای یک عمر: نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند🤞🎀💟🌾
2728
ب خونوادم گفتم تنها قبول نکردن 

عزیزم اون پسر اگ تو رو بخواد و مرررررررد باشه باید پاشنه در خونتونو بکنه یعنی چی گفتم گفتن ن

اصلا تو نباید بگه خودش انقد باید بره و بیاد تا باباتو کلافه کنه و راضی بشه

اصلا شاید خانوادت دارن عیار این آقا رو میسنجن

تا اینجا ی اشتباه داشتی اما اشتباهو ادامه نده با ی انتخاب و تصمیم اشتباه تر

اشتباه محضه عزیزم اینکارو نکن 

این اقا باید به خانوادش میگفت مهریه بر عهده ی خودمه و من مشکلی با تعدادش ندارم و بحثو تموم میکرد ،الانم به اون آقا میگی خانوادشو متقاعد کنه و مجدد خواستگاری انجام بشه از طرفی خودتم یه جوری گوشی رو دست خانواده ی خورت بده که راه بیان و مانع نشن .... البته همه ی اینا زمانیه که دلیل مخالفت خانواده ات فقط مهریه باشه 

صبر کن سهراب قایقت جا دارد؟من از همهمه ی اهل زمین بیزارم...
2740
شما با پسر و پدرت برین محضر ۷۲ تا به ثبت برسونین ولی خطبه عقد جاری نشه . بعد در حضور خانواده پسر و ...

❌حکمش اینه:

"معیار آن است که در صیغه عقد به نیت جدی خوانده می‌شود و اگر نسبت به آنچه در هنگام عقد می‌خوانند جدی نباشند تبدیل به مهرالمثل خواهد شد"

آخخخ ک زمین بدجور گرده ، آدم نماها!!!
ب نظرمنم ک این مدلی اصلا درست نیست و حس میکنم پسره خیلی هم تلاش نمیکنه

پسره خونوادشو راضی کنه چه پسر پرویی هست با اینکه رفتار خانواده اسی هم افتضاحه ولی خانواده پسر هم یکم کوتاه بیان یک طرف کوتاه بیاد بزاره قضیه آبرومند جلو بره

❌حکمش اینه: "معیار آن است که در صیغه عقد به نیت جدی خوانده می‌شود و اگر نسبت به آنچه در هنگام عقد ...

بعصی از مراسم های عقد کنون مقدار مهریه عاقد میگه مهرالمعلوم یعنی بین خودشون به تفاهم رسیدند .الان این عقدشون مشکل داره؟

2706