2733
2734

برای این که بچه شو می خواد ببره مدرسه بیاره 

برای مسافرت و جاده کار سنگین نمی خواد  ...

ام وی ام ۱۱۰ اتومات چهار سیلندر یا 

پراید ۱۱۱ 

یا ۲۰۶ کارکرد زیاد آما ظاهرش تمیزه 

یا کوییک که شاسی اش ضربه خورده (البته این یه مقدار هزینه اش بیشتره )

💪

یه پراید بسیار تمیز 

خدا می گوید نگو بدون آن نمی توانم زندگی کنم ، تو را بدون آن هم زنده نگه می دارم وفصل عوض می شود ، سایه درختانی که سایه می افکنند خشک می شود ، صبر لبریز می شود، یار را که جان و دلت بود غریبه می شود و ذهنت متعجب می شود ، دشمن برمی خیزد و تبدیل به بهترین دوستت می شود ، دنیای غریبی است هر چیزی را که می گویی نمی شود اتفاق می افتد ،می گویی نمی اُفتم ، می افتی ، سقوط می کنی ، عجیب ترینش هم این است می گویی مردم اما زنده می مانی...:)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

ام‌وی ام برای خانم خوبه 

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.
2740

شنیدم کوییک خراب بشه دردسر داره 

۲۰۶هم اگر تازه راننده شدی نگیر تیزه یکم برای اول کار و میگی کار کرده است دیگه رس ماشین کشیده شد زود زود خرج میاره برات 

ام وی ام هم میگن به پشت دید نداره زیاد ولی برای استارت خوبه 

ولی من باشم یا پراید یا ماتیز 

پراید یا تیبا هاچ بک

لطفا دعا کنید و انرژی مثبت بفرستید بتونیم تو این چند روز خونه بخریم.خونه مون رو فروختیم اما نمیتونیم بخریم،داره گرون میشه.من به دعای نی نی سایتیها اعتقاد دارم.
2706