2733
2739
عنوان

تو یه روستای کوچیک یه اتفاق وحشتناک افتاده جنایی

| مشاهده متن کامل بحث + 1085 بازدید | 42 پست
نه اصلا اسید بدتره از مرگ که چ حقی داشته به خاطر یه شک بیاد زن مردم زو سلاخی کنه

حالا توچرا دفاع میکتی کار اون خانمو تایید نمیکنم اما حتمن مطمعن بود که باشوهرشه که جنون گرفته و..... 

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

شایدم قراره خودم همچنین کاری کنم ؟! نه  شوخی کردم

خدا نکنه. حتی به شوخی هم نگید.  

من یکبار تو دلم یه ماجرایی رو قضاوت کردم. فقط تو دلم. 

چند وقتِ بعدش اون اتفاق برا خودم افتاد. و اینقدر وحشت کردم که یه بیماری خاموش تو بدنم روشن شد....

2742
چی میگی الان فکر میکنی کجاس ؟؟ تو زندان منتظر حکم الیته تازه اتفاق افتاده  . شوهرشم منتظر اون ب ...

وااای دقیقا، الان اون سه تا باید بیوفتن دنبال رضایت و منت و ....

شوهر بدون مهریه ، زود زنه رو از سرش باز میکنه، میره سراغ بعدی

2740

حالا یه چی شنیدین که اگه همه گردن بگیرن کسی اعدام نمی شه

ولی اینا جنایت بر میت هم انجام دادن

اون پسره هم چون با اکراه بوده ممکنه تبرئه بشه

و طفلک اون بچه های مقتول

طفلک شوهر مقتول که هم همسرش و از  دست داده هم آبروشو می برن

این نیز بگذرد

تو روستای ما هم یه زن و مرد متاهل بچه دار با هم رابطه داشتن شوهره مچشون رو میگیره. با تبر و تفنگ میفتن به جون مرده سه تا تیر و یه ضربه تبر میزنن به پاش. پاش قطع شد ولی با زن خودش هیچکار نکرد گفته دوتا بچه دارم طلاقش نمیدم😐

حالا توچرا دفاع میکتی کار اون خانمو تایید نمیکنم اما حتمن مطمعن بود که باشوهرشه که جنون گرفته و..... ...

مرگ حق هیچ کس نیست

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
حالا یه چی شنیدین که اگه همه گردن بگیرن کسی اعدام نمی شه ولی اینا جنایت بر میت هم انجام دادن اون پ ...

اهوم امیدوارم همشون مجازات بشن 

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛