2733
2739
عنوان

بیبی چک عکس

117 بازدید | 18 پست

سلام دوستان من سه روزه از موعدم گذشته سیکلمم ۲۲ روزست و مرتبه برای همین فک کنم زود زدم حالت تهوع و تکرر ادرار و یکم درد کمر و شکم دارم 

دلم طاقت نیاورد و ظهر بیبی چک زدم صبح ناشتا نبود

هاله انداخت کمتر از ۳ دقیقه شد 

حالا عکس میزارم نظراتتون رو بگین😄با چشم خوب دیده میشه اما تو عکس نه🥲 

هاله داره مبارکه😍

دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد مواظب ویترین شعورتان باشیدتا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
ممنونم🥲 امیدوارم بیبی چک خراب نباشه  روی خودش هالش قرمز رنگه یعنی قشنگ معلومه  فردا اگه ...

آره ناشتا بزن اگر اونم اوکی بود برو آزمایش بده

دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد مواظب ویترین شعورتان باشیدتا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد  
2740
بله اخرشب هم میتونی بزنی بازم نشون میده خوشبحالت که سیکلت 22 روزه اس من 30روزه جدیدأ 35 روز شده تا ب ...

من بعد سقط اینجوری شدم گلم قبلش مثل خودت بودم 🫠 ولی بدنت از من نرمال تره خیالت راحت تا ۳۵ روز اوکیه

دعا کن مثبت کاذب نباشه🥲💔

چشم امشب میگیرم فردا دوباره میزنم حتماً من قبلاً یه سقط داشتم واقعا اگه بخوره تو ذوقم دوباره روحیم ...

خدا بزرگه عزیزم انشااله مثبت باشه اگر جای عمه من بودید که هیچ وقت خداکنه هیچ کس جاش نباشه سکته رو زده بودی ها عمه من ۷ تا سقط داشت که یکیش هم دنیا اومد همون توی بیمارستان مرد

دعا کنین واقعا مثبت باشه🥲

بیبی چک الکی هاله نمیندازه اگه زیر ۵ دقیقه هاله داشته احتمال خیلی زیاد باردارین 

دوستای مهربونم ممنونم که سالها هر بار راهنمایی خواستم خواهرانه کمکم کردین.🌸خدایا شکرت بابت همه نعمتهات🌸
خدا بزرگه عزیزم انشااله مثبت باشه اگر جای عمه من بودید که هیچ وقت خداکنه هیچ کس جاش نباشه سکته رو زد ...

وای بنده خدا عمتون چه دلی داره🥲 

ان شاالله مثبت باشه از منم 🌹

2706