2737
2734
عنوان

خدااایا کمک کن بگیریمش 😥😭

129 بازدید | 15 پست

بچه ها  پدرم کشاورز زحمتکشیه تا الان هیچکسیو اذیت و آزار.  نکرد مردم رو سرش قسم میخورن . قضیه اینه که  برنج پارسالو فروختیم به کسی که دوست پدرم معرفیش کرد طرف برنجو خرید چک داد واسه اسفند ، موعد چک که رسید  حسابش خالی بود پدرم بهش زنگ زد گفت ۵ روز بهم مهلت بده تا بدم ، ۵ روز بعد هم خبری نشد از اسفند تا الان که ۳ ماه گذشته حتی یکبار هم زنگ نزد بابت پول یا عذرخواهی کنه همش پدر و مادرم بهش زنگ زدن ک آقا ما پول نداریم عالم و آدمو بدهکاریم این پول خرج یک سالمون بود باز اون طلبکار بود که شماها با حرفاتون دلمو میشکنین و فلان ، چند روز پیش پدرم رفت شکایت کرد ازش ، فهمیدیم که هیچ اموالی هم به اسمش نیس ، حکم جلبشو گرفتیم ولی دادگاه گفته شما هروقت دیدینش به ما زنگ بزنین که ما بیایم بگیریمش . آخه اون یه شهر دیگس پدرم هم به جز همون روزی که برنج رو بهش فروخت دیگه ندیدتش ، الان ما باید چیکار کنیم نمیدونم این کی بود گیر ما افتاد خدا لعنتش کنه چطوری حق مردمو میخورن من شمارشو دارم به نظرتون بهش زنگ بزنم ؟ بهش چی بگم که جیگرش بسوزه ؟ تو رو خدا یه  اهکار بدین بهم دلم واسه پدر و مادرم میسوزه گناه دارن دم عیدی دلشون به همین پول خوش بود 

حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويند با اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد و نه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!

شماره شو بده با پلیس پیگیری کن حقتون را بگیرید 

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

به زنگ زدن نیست که.برید سراغ کسی که معرفیش کرده ادرس بگیرین برید اون شهر با مامور دستگیرش کنین.بیفته زندان پولتونم میده.پدرت سادگی کرده تجربه شد دیگه به کسی اطمینان نکنین و پول نقد فقط بگیرید

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
شماره شو بده با پلیس پیگیری کن حقتون را بگیرید 

اخه گفتن هر وقت دیدینش به ما بگین بیایم بگیریمش

حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويند با اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد و نه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!

ای بابا بد شد که

بهش زنگ بزنین بگید بیا حداقل ابن چک رو بگیر یه چک دیگه بهمون بده برا چند ماه دیگ

بعد ک اومد با پلیس هماهنگ باشید بگیریدش

ادرسشو نداربد چطور

فقط 34 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میشه برای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستی؟                                               الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم🤍
2740
چ بد  اونیکه معرفیش کرده باید ضامنش میشد اون چی میگه؟

میگه من نگفتن بدین 

در حالیکه خودش به پدرم گفت اگه منو قبول داری بده بهش در حالیکه پدرم اصلا نمیشناختش 

میگه من نگفتن بدین  در حالیکه خودش به پدرم گفت اگه منو قبول داری بده بهش در حالیکه پدرم اصلا ن ...

چرا چکشو برگشت نمیزنید؟ فقط همکاری پلیس😐اگه دیدینش زنگ بزنین بگیریمش

اخه گفتن هر وقت دیدینش به ما بگین بیایم بگیریمش

اونا از زیر کار در میرن پول مول بدین بهشون یا آشنا پیدا کنید بیفتند دنبال کارتان

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.
چرا چکشو برگشت نمیزنید؟ فقط همکاری پلیس😐اگه دیدینش زنگ بزنین بگیریمش

زدیم حکم جلبشم گرفتیم طرف متواریه نمیدونم چیکار کنیم 

آخه کی ببینیم طرف فرار کرده 

یا خدا انگار داستان مارو گفتی.... شوهرمنم بخدا انقد سخت کار میکنه زحمت میکشه یکی گفت بخاطر من ب ی نفر دیگه جنس بده و......شوهرمنم بخاطر اون ی نفر واسطه داد اونم سفته داده بود گفته بود اخر اسفند تسویه میکنم تا الانم که نریخته بمونه یکی در میون ج داده بمونه این آخرا که ج نداده مغازشم کلا بسته هییییییچ آدرسی هم ازش نداریم فقط ی بار به شوهرم گفته اون سفته برا شما پول نمیشه بخدا که چک داشتیم از فکر خیال خواب نداشتیم 

2706