2737
2739
عنوان

حامله ها بیان🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 631 بازدید | 93 پست
گودرت من زیاده😂🤌🏽

تعلیق میشی🤦🏻‍♀️برش دار

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  میشه برا سلامت دنیا اومدن نینی توراهیم دعا کنید😔
فشار خون و مشکل قلبی

فشار خون دیابت تیرویید اینا که تو بارداری یه چیزی عادی هست من الان خودم تیرویید دارم عفونت ادراری دارم هماتوم هم دارم درصورتی که قبلش هیچ مشکلی نداشتم این روزا هم انشالله بسلامتی میگذره نی نی صحیح سالم بغل میگیری استرس نداشته باش که از همه چیز بدترع

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا منو ببین منکه کلا تنهام هیچکی نیس پیشم موندم چجوری بزرگش کنم حتی مادرمم نیس🤦🏻‍♀️💔هیچکسو ندار ...

مامانم نبود من الان از بین رفته بودم نصف کاراشو مامانم میکنه 

اگه میخوای زود سر پا بشی طبیعی زایمان کن 

سزارین درد بعد عملش واقعا وحشتناکه 

منکه شیاف میذاشتم خوب بودم نمیذاشتم نمیتونستم کلا راه برم 

2742
فشار خون دیابت تیرویید اینا که تو بارداری یه چیزی عادی هست من الان خودم تیرویید دارم عفونت ادراری دا ...

اخه دکتر هی استرس میده بهم 

من فشارم کنترل نمیشه کمترین فشاری که داشتم۱۴عه 

رگای قلبی و مغزی نمیدونم گفت نازک شدن یا ضعیف شدن شل شدگی دوتا دریچه قلب دارم

اضافه وزنم دارم 

بعد این فشار نگو از بارداری قبلی دارم و نمیدونم الان هیچ جوره کنترل نمیشه  بیشترم عصبیه 

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
2740

من که یازده هفتم فقط دارم فکر میکنم بقیش چطور میخواد بگذره البته من حالت تهوع ندارم ولی یکسره مسلم همش خوابم میاد

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم

من خو تازه ۷ هفته امه😐

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
حالا منو ببین منکه کلا تنهام هیچکی نیس پیشم موندم چجوری بزرگش کنم حتی مادرمم نیس🤦🏻‍♀️💔هیچکسو ندار ...

منم کاملا دست تنها بودم به اضافه اینکه شاغل هم هستم، بچه رو از ۵ روزگی با خودم بردم سر کار در حالی که سزارین شده بودم، من حتی استراحت بعد زایمان هم نداشتم، با یه بچه بد اخلاق و رفلاکسی، تک و تنها و شاغل، باز خونه باشی میتونی از پسش بر بیای

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
2706