2733
2739

تو خواب خیلی واضح گفت ۴ بار باهاش رابطه داشتم وای نمیدونید چطور تو خواب زار میزدم گریه میکردم چقدرررررر بد بود چقدرررر بد بود خدایا من فقط خوابش و دیدم و الان تو بیداری دارم دق میکنم ازش متنفر شدم اینایی ک خیانت دیدن چ دل بزرگی دارن چقدر مظلومان😭😔 خدایا سر هیچکس نیار حتی دشمنم ای خداااا نکنه اینا نشونه بود تو خواب نکنه شوهرم خیانت کنه من میمیرم نابود میشم 😭چ حس بدیهههه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

اینکه همچین خوابی دیدی میتونه از فکر خودت باشه حتما رابطه عاطفی خوبی باهاش نداری که این خواب رو دیدی 

مطمئنا یه ریشه ای داشته 

اگر هم میخای میتونی بهش بگی که همچین خوابی دیدی

تا زمانی ک مجردی حال الان من و درک نمیکنی پس نظر هم نده

دوتا بچه دارم اولا

ثانیا خواب چیه ک ادم درک کنه اخه.اسمش روشه.خواب.من یروز درمیون میبینم از بلندی میوفتم.ینی افتادم مردم خبر ندارم؟

2740
منم مثل تو چند بار خواب دیدم داره بهم خیانت می‌کنه  فرداش با شوهرم حرف نمیزدم 😑😑خیلی حس بدی ا ...

خیلی حس بدیه مخصوصا اینکه صبح بیدار شدم خواب دیدم با ی نفر بود ک میشناختمش دوباره بعدش خوابیدم و دوباره بدتر خواب دیدم خیلی حالم بد شد صدقه دادم واقعا الان حال کسایی که بهشون خیانت شد و فهمیدم