2733
2734

من اضافه وزن دارم الان با اینکه ده کیلو کم کردم دوست دارم مثل قبل بشه وزن ام ولی نخورمم شیرم کم میشه چیکار کنم؟

منتظر نی نی کوچولو🥰

عین اسب بیخوابی کشیدم تا۱۸ماهگی روزی یک وعده غذا خوردم راحت شدم پوست و استخون

الان تپل شدم😐😐😐😐

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁 برای خونه دار شدنم نفری یدونه صلوات بفرستید لطفا🫀🫂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

باید رژیم بگیری عزیزم واسه اینکه اذیت نشی از ی دکتر تغذیه رژیم شیر دهی بگیر و اینکه وقتایی که نی نی خوابه تو خونه برقص یا اگه میتونی بزاری برای مادرت یا شوهرت بچه رو برو پیاده روی یا باشگاه ، ولی اصل کار همون رژیمه

2731

من سر قبلیا به سرعت کم میکردم،برا پسرم هجده کیلو اضافه کردم که وقتی دوماهش شد هجده کیلو و کم کردم

ولی این بار بیست کیلو اضافه کردم الان پسرم هفت ماهشه و من باید سه چهار کیلو دیگه کم کنم تا به وزن قبلم برسم

در کرب و بلا بی طرفان بی شرفانند       تاریخ همین است یزیدی و حسینی

رژیم نخوردن نیست اصولی خوردنه 

باید پروتئین بگیری 

خرما ماهی میوه جات سبزی جات 

صبحانه شیر با ۴ عدد خرما 

نهار سالاد درست کن کنارش یه تیکه ران مرغ ابپزم بخور

عصر هم بادام بخر ۱۰ تا بخور روزانه

شام هم هر چی میخوری ۱۰ قاشق تا ۸ قاشق باشه

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛
باید رژیم بگیری عزیزم واسه اینکه اذیت نشی از ی دکتر تغذیه رژیم شیر دهی بگیر و اینکه وقتایی که نی نی ...

میخواستم بگیرم ولی گفت زیر شش ماه ممنوعه من دوماه زایمان کردم 

واسه من تحرک کاری نمیکنه همش سرپام همیشه ولی تاثیری نداره فقط خوردن

منتظر نی نی کوچولو🥰
میخواستم بگیرم ولی گفت زیر شش ماه ممنوعه من دوماه زایمان کردم  واسه من تحرک کاری نمیکنه همش سر ...

نه بابا کی گفته ممنوعه ؟ میخوای شماره ی دکتر تغذیه حرفه ای رو بهت بدم ؟ من خودم باهاش ۴۰ کیلو کم کردم

من سر قبلیا به سرعت کم میکردم،برا پسرم هجده کیلو اضافه کردم که وقتی دوماهش شد هجده کیلو و کم کردم و ...

خوش به حالت من ۱۲ کیلو کم کردم بعد زایمان ولی باز بعدش سه کیلو اضافه کردم الان دوماهشه پسرم همینجوری موندم فرقی نکردم 

منتظر نی نی کوچولو🥰
2706