2733
2739

بچها چجوری ببینم

چجوری ببینم فیلم و عکساشونو

موقعیتشون جوریه که زیاد ممکنه ببینم تو مجازی ازشون

عاشقش بودم خیلی دوستش داشتم 

حالا چجوری ببینم و زنده بمونم؟منی که به دوستاشم حسودی میکردم واسه اینکه کنارشن و من نیستم

دعا کنید حالم خوب شه..🤍

قبلا یکی رو دوست داشتم وقتی فهمید مسخرم کرد😄

الان همون با دختر عممه که من خیلییی از اون سر ترم 

موندم چی داشت ک من نداششتم

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
شانس

خداروشکر فهمیدم آدم سمیه 

الان عشقم ازش خیلییی بهتره 

کاش اصلا نمیفهمید 

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس

خب باهاش چقد در ارتباط بودی

حست رو میدونس یا نه

چی شد که نشد

همه اینا تاثیر داره رو اینکه الان باید چطور برخورد کنی

منو تو تاپیک های عاشقانه تگ کنید عاشق عاشقانه هاتونم   تو خاستگاریاتون نامزدیتون ، عروسیتون و ....
2740
خب باهاش چقد در ارتباط بودی حست رو میدونس یا نه چی شد که نشد همه اینا تاثیر داره رو اینکه الان با ...

باهم بودیم

حسمو میدونست

خیانت کرد

الان باهمونیه که باهاش بهم خیانت کرد

خیلی هم خوشحاله!

دعا کنید حالم خوب شه..🤍
باهم بودیم حسمو میدونست خیانت کرد الان باهمونیه که باهاش بهم خیانت کرد خیلی هم خوشحاله!

خدا رو هزار مرتبه شکر که ازدواج نکردید ، وگرنه بهت حیانت میکرد و یا باید تحمل میکردی یا با سختی جدا میشدی

اون آدم مناسب تو نبوده و بدردت نمیخورد

شاد باش و برات اهمیتی نداشته باشه

فراموش کردن زمان میبره، آدم یهو خاطرات رو فراموش نمیکنه، خصوصا وقتی با نحوه جدا شدنشون بهت توهین کرده باشن، سخته گذر کنی ازش، اما اگر به خودت کمک کنی، سال بعد همین موقع حال روحیت با الان قابل قیاس نیس

منو تو تاپیک های عاشقانه تگ کنید عاشق عاشقانه هاتونم   تو خاستگاریاتون نامزدیتون ، عروسیتون و ....
تورو ول کرد؟بهت خیانت کرد؟ ادم هول رابطه حدیه بلده اخه

دختره از من بهتره

حق داشت شاید

منم به اندازه کافی براش خوب نبودم تلاش نکردم لاید حقم بوده

الان فقط میخوام بدونم چجوری !چجوری باید این درد و تحمل کنم تو این یکسال پونزده کیلو کم کردم کلی مشکل جسمی پیدا کردم فقط

دعا کنید حالم خوب شه..🤍
خدا رو هزار مرتبه شکر که ازدواج نکردید ، وگرنه بهت حیانت میکرد و یا باید تحمل میکردی یا با سختی جدا ...

شاید اگه براش بیشتر تلاش میکردم و تو رابطمون کم نمیذاشتم نمیرفت

نمیدونم

اره کلی توهین کرد..به خودم خانوادم همه چیم..

دعا کنید حالم خوب شه..🤍
شاید اگه براش بیشتر تلاش میکردم و تو رابطمون کم نمیذاشتم نمیرفت نمیدونم اره کلی توهین کرد..به ...

عزیزم کاری که کرده مربوط به ذات خودشه نه کم کاری تو، ناراحت نباش