2737
2734
عنوان

من همونم ک گفتم رلم پول قرض میخواست

278 بازدید | 33 پست

فک کنین ینفر بزور جواب پیام بده و نباشه دوباری بگی همو ببینیم بگه نمیتونم کار دارم بعد من پیام دادم ک نمیتونم بابی توجهی کنار بیامو و جدا شیم و لجبازی کردم یهو پیام داد قرار بود هشتم بهم پول بدی وقتی اینو گفت انقد فشاری شدم گفتم تو براسواستفاده بامنی گفت ن اینطور نیست و این حرفا ادامش گفتم بهتره پیام ندیم بهم توهم بخوای اذیتم کنی ب عموم میگم یهو بهش برخورد و گفت انگار منو نمیشناسی منو تهدید میکنی فک کردی میترسم الانم گورتو گم کن از زندگیم و آدما خودشونو دیر یا زود نشون میدن ذات واقعیشون رو اصلا چندشم میشه جواب پیامتو بدم بیشعور نفهم‌ و اینجوری گفت ...بنظرتون حرفم و کارم خیلی اشتباه بود و حق داشتم؟؟؟؟

چه بی ادب بوده قرض ندیا

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

وای گلم حواست باشه با کیا معاشرت میکنی

چقدم واضح میگه پول ندادی

واقعا آدم متاسف میشه

قدر خودتو بدون و باهرکسی دمخور نشو

منو تو تاپیک های عاشقانه تگ کنید عاشق عاشقانه هاتونم   تو خاستگاریاتون نامزدیتون ، عروسیتون و ....

بلاکش کن از زندگیت ... پول ندیا معلومه دقیقا پول و میخواد 

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 
2740
ندادم بنظرت رفتار بدی کردم ک این رفتارو نسون داد؟

ن بابا خیلی خوب کاری کردی

بلاکش کن اگ میتونی خطت عوض کن دیگ هیچوقت پیداش نشه 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
وای گلم حواست باشه با کیا معاشرت میکنی چقدم واضح میگه پول ندادی واقعا آدم متاسف میشه قدر خودتو بد ...

یه رابطه ۴ساله بود همه جوره اذیت شدم ... هرجور ک فکرشو کنی... 

2706