2737
2739

دیروز زن عموی شوهرم واسه اولین بار اوند خونمون بعده ناهار تصمیم گرفتیم بریم بیرون بعد مادرشوهرم ازم پرسید مرع هات بسته هاش ج چیزهایی توشه دیک من نگفتم چرت بعد خودش رفت بسته های مرع رو درآورد ک واسه شام کباب درس کنیم واسه نه نفر ۸ بسسسسسته در آورد فک کن انقد زیاد یدره درک هم نداش ک کمتر بیاره

بعد خودش رو فرشی آشپزخونه آورده بود برا زیر پای مهمونا

خودش میرفت سبدو آماده می‌کرد

انقد زورررم داش انگار خونه خودش بود

دیگاه شما چیه

خودت مقصری مگه آرد تودهنته خوب حرف بزن؟؟؟؟؟

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
خب چی میگفتم مثلا ؟؟؟؟

وقتی گفت مرغت چطوریه؟میگفتی چطور مگه؟اگه مهمونا موندن خودم میدونم چی بپزم 

فرش اشپزخونه رو که میخواست جمع کنه بلند میگفتی وا!!!!!مادر چکار میکنین نکنین کمرتون درد میگیره حصیر پیک نیک داریم اینکارا چیه !!با تعجب زیاد و صدای واضح 

همینجور وایسادی بربر نگاه کردی هرکار خواسته کرده حالا داری حرص میخوری؟غایب جواب و گیج نباش

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

واقعا واسه نه نفر ۸بسته میخواد خوب تازه من بودم نفری یه بسته در میاوردم نفری دو سیخ بشه

حالا خواسته جلوی جاریش بگه خونه پسرم راحتم اختیار دارم

سخت نگیر تو چیزای خصوصی اگه دخالت کرد مداخله کن

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

باید خودت بلند بشی بگی الان نگا میکنم یا داره سبد اماده میکنه مثلا، بگی مامان جون اینو خودم اماده میکنم شما اگه کار دیگه ای هس لطفا انجام بدین. یا بنظرم اینقد مرغ برای این تعداد زیاده 

یا هی بگو شما بشینین منو (همسرم)جان انجام میدیم

عکس العمل خوب و محترمانه ببینه اینجوری نمکنه نباید با خشم نگاه کنی یا سرجات بشینی

ایی من تحمل این رفتارها ندارم البته من مجردم و حووصله مهمون و روابط مادرشوهر اینا ندارم خداکنه مهاجرت کنم از همه این چیزا راحت شم و کار مادرشوهرت اشتباه و من الان عمه ام خونمونه بااینک عاشقشم بهم میگه یکم خونه اتون جمع کن بدم میاد اخه وقتی میری خونه کسی دیگه نباید این حرفا رو بزنی یا بری یخچالش باز کنی 

2706