2737
2734
عنوان

خانما شما جای من تصمیم بگیرید😭توروخدا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 675 بازدید | 49 پست
سقط حرومه و خودمم اصن نمیتونم جون بچه رو بگیرم

هر جور راحتی من از کسی که عاشقشم سر بچه نمیگذرم. نظرمم درباره سقط باشما فرق داره

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نه ففط احتمال ناشنوایی هست

یه چیزی بهت خواهرانه بگم

بچه ای ک مشکل داره هرچند کوچیک،زندگی رو ازت میگیره چ برسه ب عشق

جنگیدن بلدم، ولی بعضی هدف ها ارزش جنگیدن ندارن.
2742

باهاش ازدواج کن. مطمئن باش چیزی نمیشه. دختر خاله من۵ماهه باردار بود رفت غربالگردی باردومش بود گفتن بچه ات عقب افتاده است. دستور سقطش هم دادن. پدر بچه قبول نکرد برای سقط بچه. الان سوگل خانم ما ۴سالشه نازو خوشگل و شیرین زبونه و بلا😁

خداوندا تویی حامی وحاضر
2740

ما یه فامیل داریم پدر مادرش ناشنوا هستن خودش سالمه.

الان بچشم که نوزاده سالمه

بعد خالشم جاریشه .کلا تو ژنتیکیشون کم شنوایی و ناشنوایی دارن اما بچه هاشون سالمه

ما اونجوری که دلمون میخاست زندگی نکردیم،،،جوری زندگی کردیم که مجبور بودیم....حتی نمیدونم بگم چه دعایی کنین که حالم خوب شه هیچی خوشحالم نمیکنه چرا....بچه هام نفس منن ،،هیچوقت فکر  نمیکردم کسی رو تا این حد دوست داشته باشم،مادر بودن واقعا سخته...قلبت بیرون از بدنت میزنه.خدا جونم  بچه هاموعاقبت بخیر کن.حالشون همیشه خوب باشه ،خدایا بچه هام تاوان کارای شوهرمو پس ندن لطفا.... ...خدایا عمر طولانی بهم بده نوه هامو ببینم.موفقیتاشونو ببینم آمینتاریخ امضام ۴۰۱/۱۲/۲۱. .................................دوس دارم همه چی رو ول کنم و برم.زندگیم خیلی مزخرف شده.عذاب وجدان دارم که دوتا بچه رو تو‌این زندگی اوردم...ازونطرف دلم واسه خودم میسوزه که دارم اینهمه ظلم رو تحمل میکنم.تو سی سالگی عین پنجاه ساله ها شدم.دعای هر روزم تاوان دادن شوهرمه تو‌همین جوونیش خدا ازش نگذره.هیچ خوب نیس حالم.دارم چرتو پرت مینویسم.خدااااا تورو خداااااا گناه دارم.ارامشم کجاس؟همونو بده خواهش میکنم🥲

شاید یه نشونس که خدا میخواد بگه ازدواجت به صلاح نیست

نمیدونم بازم استخاره بگو برات بگیرن

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
2706