2737
2734
هر وقت میخوابی آیفن رو قطع کن،گوشی رم از پریز بکش من شبیه این مشکل رو داشتم و فهمیدم خوراکی هم نبای ...

متاسفانه از در ورودی میاد بالا 

ما طبقه بالاییم 

میاد مستقیم در خونه رو میزنه 

میخوام خودم نگهش دارم هرچند خیلییی سخته، بچم خیلییی اذیت میکنه 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

متاسفانه از در ورودی میاد بالا  ما طبقه بالاییم  میاد مستقیم در خونه رو میزنه  میخ ...

بچه ها همشون اینطورن باید راه های کنترلشو یاد بگیری اون بچس سریع میشه کنترلش کرد

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨        .. کاربریه دوتا دوست ..                       
متاسفانه از در ورودی میاد بالا  ما طبقه بالاییم  میاد مستقیم در خونه رو میزنه  میخ ...

در خونه رو قفل کن و بخواب

یا از قبل به مامانش بگو بچم از فلان ساعت خوابه،خودم بیدار شد زنگش میزنم

2742
دخترم یسال و نیمشه و بشددددتتتت پرجنب و جوش

نمیتونی ببریش پیش مادرت 

یا روزی یکساعت ببریش پارک

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨        .. کاربریه دوتا دوست ..                       
خب اصلا دیگه انگار منو نمیخواد  اینا از شور دراوردنش

عزیزم اصلا اینطوری نیست

مامانم میگه من وقتی بچه بودم زن عموم هر روز میومده منو می‌برده خونشون مامانمم به کاراش می‌رسیده

میگفت اگر تو یه جمعی بودیم زن عمومم اونجا بود گریه میکردم که اون منو بغل بگیره همه جاهم باهاش میرفتم . من خودم یادم نمیاد بقیه میگن از رفتارای اون موقع

فقط تا یه سنی اینطوریه چون اونا یه تایم محدودی که هر روز  میبرن باهاش بازی میکنن بهش خوش میگذره بچه به چشم سرگرمی بهشون نگا میکنه

وگرنه هر بچه ای پدر و مادر خودشو به طور غریزی بیشتر از هر آدم دیگه ای دوست داره نگران نباشین 

اگر جاریتون آدم سالمیه و مطمئن هستین به بچتون آسیب نمیزنه از رو محبتشه که این کارو میکنه بد دل نباشین سخت نگیرین از زندگی لذت ببرین😊

2740
چه حوصله ای دارید واقعا انقدر رفت و آمد میکنید بهتون غبطه میخورم کاش منم انرژی شمارو داشتم

دقیقاااااا

منم همیشه میگم اونایی که آنقدر رفت و آمد میکنن چقدر ماشالا انرژی دارن 

عید سال بعد از یک سال رفتم خونه جاری‌ام 😐

بعد از شش ماه زفتم خونه خواهر شوهرم 

و بعد از یک سال و نیم خونه فک و فامیل خودم 

خیلی دوسشون دارم هرجا که ببینمشون روی سر میزارم شون ولی اصلااااا اصلااااا نمیتونم برای رفت و آمد وقت بزارم 

نمیدونم چرا

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 

خوب بچه ات را دوست داره میبره و رو شوخی اینجور میگه از این  ناراحت نشو

ولی اینکه خیلی میبره یا دخترش بیموقع میاد اذیت میشی بدون ناراحتی به جاریت توضیح بده

مثلا بگو خودمم حوصلم سر میره تنهایی و اینکه من ساعت مثلا۱۲ تا ۲ خوابم  

اول غیر مستقیم بگو

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را
به شوهرت بگو به شوهرش بگه

اصلا مردا رو تو خرفای خاله زنک دخالت ندید.فردا کدورت خانوادگی درست میشه

عزیزم تو هم بگو مامان عاشقته،هیچ کس اندازه مامان بچه ش رو دوست نداره

عزیزم اصلا اینطوری نیست مامانم میگه من وقتی بچه بودم زن عموم هر روز میومده منو می‌برده خونشون مامان ...

اره من بچه ی بزرگم تا ۳ سالگی همش خونه ی مادرم بود شبها هم میخوابید خواهر تو خونه داشتم

بعد بچه ی دوم که به دنیا امد دیگه ن فت تا خواهرش یه کم بزرگتر شد و هر ۲تاشون باهم میرفتند

حالا دیگه بدون من جایی نمیرن بزرگه ۱۰ کوچکه ۷

با جاری هام هم همسایه هستیم یه مدت جاریم صبح که میشد میومد پسرم را میبرد خونشون بعد بچه دار شدن دیگه نبرد

من حساس نیستم

ولی حالا میخوام بچه ی خواهرم را بیارم باباش میگه بچه تا ۳ سال نباید از نادرش جدا بشه و نمیده

منم ناراحت نمیشم

چون اول میدونم من را دوست دارن رو بدی نمیگه

دوم اینکه هرکسی تربیت خاص خودش را داره😂

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را
2706