2737
2739

دوستان سلام. من دوماه پیش سرماخوردم. تا الان گلودرد مونده باهام. همش سرفه میکنم و گلوم میخاره و درد می‌کنه. خصووووصا صبحا که از خواب بیدار میشم. این هفته مراسم خواستگاریمه. راهی بلدین گلوم نرم بشه ؟😭😭😭😭

چهار تخم و جوشونده و شربت تیمکس و ضد سرفه اینا رو هم امتحان کردم 

کدوم شهری؟ اگ تهرانی آدرس یه دکتر بدم معجزه میکنه

اصلا وارد مطبش میشی خوب میشی 

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖        الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

دمنوش گل پونه رو هم امتحان کن

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌

روتارین از داروخانه بخر روزی دوبار بخور عالیه من فقط با همین گلو درد وسرفه و گرفتگی صدام رفع میشه

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
2740
یادتبلیغات قرص لاغری ماهواره افتادم 

😂😂😂😂

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖        الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸